×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Komplety myśliwskie Percussion

Jeśli szukacie przystępnych cenowo ale dobrych jakościowo ubrań dla myśliwych to produkty francuskiej firmy Percussion będą idealnym wyborem. Ubrania myśliwskie Percussion sprzedajemy już od 2015 roku i cieszą się one dużą popularnością wśród Nemrodów. Zestawy myśliwskie tych ubrań to w większości ubrania przeznaczone na polowania jesienią i zimą. Posiadają wodoodporną membranę i solidne ocieplenie. Jak we wszystkich francuskich ubraniach duży nacisk położono na elegancję. Ubranie Normandie to uniwersalne rozwiązanie gdzie kurtka myśliwska posiada podpinkę a spodnie myśliwskie poza gumowanym pasem poprawiającym komfort chodzenia mają także rozpinane na długości 10 cm nogawki co świetnie pozwala je opiąć np na kaloszach.

Jeśli szukacie typowo zimowego ubrania dla myśliwych, ciepłego i z wodoodporną membraną to idealnym rozwiązaniem będzie zimowe ubranie myśliwskie Grand Nord. Tu poza specjalną, zimową kurtką myśliwską znajdziemy również spodnie ogrodniczki, jednak z wypinanymi szelkami. Percussion posiada również ciekawą ofertę dla Dian. Dla polujących pań mamy całoroczny zestaw Normandie, oczywiście ocieplany i z wodoodporną membraną.

Musimy pamietać, że jak każda dobra firma produkująca ubrania myśliwskie, również Percussion posiada w swojej ofercie czapki i szaliki myśliwskie oraz bardzo dobre jakościowo i przystępne cenowo polary myśliwskie. W naszym dziale ubrania myśliwskie, znajdziecie również szereg przydatnych części garderoby myśliwego, takich jak koszule myśliwskie, rękawiczki myśliwskie czy szaliki dla myśliwych. Wszystkie prezentowane na stronie ubrania myśliwskie firmy Percussion możecie zobaczyć w naszym myśliwskim sklepie stacjonarnym w Piasecznie.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się