×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Cena
-
Marka
Rozmiar

Kurtki myśliwskie Anar

Anar jest kolejna firmą ze Skandynawii, której produkty oferujemy w naszym sklepie myśliwskim dolasu.pl. Ta fińska firma specjalizuje się w ubraniach myśliwskich. Kurtki myśliwskie Anar tak jak i spodnie dla myśliwych to solidna odzież myśliwska oferowana w atrakcyjnych cenach. W większości Anar oferuje całoroczne ubrania myśliwskie dedykowane na polowania zbiorowe lub zasiadkę. Posiada też szeroką ofertę dla Dian, czyli naszych polujących Koleżanek.

Kurtki myśliwskie Anar w kamuflażu

Anar jest nowoczesną firmą, stąd w oferowanych modelach dominuje kamuflaż pixelowy. To rozwiązanie gwarantujące dość dokładne stopienie się z otoczeniem. Jak wiemy zwierzęta widza monochromatycznie. Tak więc jaskrawy kolor, który dominuje w produktach na polowania zbiorowe nie stanowi problemu. Ten zaczyna się gdy odróżniamy się od otaczającego nasz tła lub zdradzi nas ruch. Dobry, pixelowy kamuflaż zmniejsza to ryzyko. Nie ma znaczenia czy wybieramy się na polowanie na zwierzynę grubą czy też bawimy się w wabienie dzików. Pixelowy kamuflaż kurtki myśliwskie Anar sprawdzi się znakomicie.

Polowania zbiorowe

Polowania zbiorowe lubi wielu myśliwych. Czekamy na nie aż do wczesnej wiosny i jest to czas kiedy możemy się do nich przygotować. Stołek myśliwski czy też wiedza jak wybrać buty trekkingowe przyda się na pewno. Jednak kurtki myśliwskie Anar sprawdza się na zbiorówce na 100 procent. Pixelowy kamuflaż, membrana dzięki której będziesz suchy polował przy każdej pogodzie. Do tego funkcjonalne kieszenie i wodoodporny kaptur. Dopełnienie będą stanowić spodnie myśliwskie Anar, które możesz dobrać do każdej kurtki. Możesz dobrać spodnie bez albo z kolorowymi wstawkami.

Polowanie z podchodu czy z zasiadki?

Czym różnią się te dwa typy polowania każdy myśliwy wie. Ale jak dobrać ubranie aby nadawało się na oba rodzaje polowania? Jak już niejednokrotnie pisaliśmy najlepszy rodzaj ubierania się dla myśliwego to na cebulę. Ilość warstw jest stosowana do temperatury i generalnie do pogody. Kolor dla zwierzyny nie ma znaczenia. Na pewno zarówno przy zasiadce jak i przy podchodzie pomoże nam kamuflaż. Kurtki myśliwskie Anar mają nowoczesny kamuflaż pixelowy, fantastyczne rozwiązanie, dobrze sprawdza się w naszych łowiskach. Na zasiadce, nawet jeśli korzystamy z ambony, kamuflaż również nie będzie w niczym przeszkadzał.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się