×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Całoroczne komplety myśliwskie

Umiarkowany klimat, dość lekkie zimy sprawiają, że coraz więcej myśliwych kupuje zestawy ubrań całorocznych. Większość tej odzieży myśliwskiej posiada oczywiście wodoodporną i wiatroszczelną membranę co czyni z kurtki myśliwskiej i spodni ubranie nieprzemakalne ale kwestię ocieplenia rozwiązujemy ubierając się „na cebulę”. Jest to bardzo popularny wśród skandynawskich myśliwych sposób, gdzie w zależności od temperatury i warunków atmosferycznych zakładamy pod kurtkę i spodnie myśliwskie: polar, sweter myśliwski, bieliznę polarową, cieńszą lub grubszą koszulę myśliwską lub odzież podgrzewaną.

Myśliwskie ubrania całoroczne oferujemy w klasycznej zieleni lub brązie oraz w kamuflażu. Odzież myśliwska na polowania zbiorowe posiada kurtki myśliwskie z pomarańczowymi, jaskrawymi wstawkami obejmującymi do 80% powierzchni. Kurtki dla myśliwych posiadają stałe lub odpinane kaptury, kieszenie zapinane na wodoodporne suwaki, ściągacze i szczeliny wentylacyjne. Spodnie dla myśliwych mają wysoki stan dla ochrony nerek i pleców. Modele firmy Alaska, takie jak Extreme Lite, Superior czy Tundra mają regulację obwodu pasa na rzepy co pozwala na elastyczne dopasowanie spodni w zakresie około ośmiu centymetrów. Różne rodzaje membran takich jak membrana Gore-Tex, membrana RainStop, membrana Seetex czy też membrana firmy Harkila - HWS posiadają zbliżone parametry oddychalności i wodoodporności, które są idealnie dopasowane do wymagań łowiectwa. Należy pamiętać, że ubrania myśliwskie z membraną są głośniejsze przy poruszaniu się w porównaniu do ubrań bez membrany.

Ubrania myśliwskie są oferowane w zestawach ale oczywiście istnieje możliwość zakupu samej kurtki myśliwskiej lub spodni a także zakupu różnych modeli. Ponieważ firmy posiadają lekko różniącą się od siebie rozmiarówkę, staramy się pomierzyć wszystkie modele ubrań myśliwskich i ich tabele rozmiarów znajdują się w opisach lub przy cenach produktów.

Ubrania myśliwskie różnią się między sobą materiałem, z których są wykonane, zastosowaną membraną, krojem czy funkcjonalnością. W naszej ofercie sklep myśliwski dolasu.pl posiada ubrania myśliwskie z różnych półek cenowych, modele z końcówek serii a także już nieprodukowane można znaleźć w dziale Wyprzedaż.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się