×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Cena
-
Marka
Dostępność

Noże Anar

Fińska marka Anar jest znana Klientom naszego sklepu dla myśliwych jako producent wysokiej jakości ubrań myśliwskich. Oferujemy je w naprawdę atrakcyjnych cenach i ciekawych wariantach kamuflażu. Noże Anar to również fajne i przystępne cenowo produkty. Tak jak testowane na dalekiej północy ubrania dla myśliwych bardzo dobrze sprawdzają się w polskich łowiskach, również noże są świetnej jakości. Klasyczny kształt finki, noża który pamiętamy z harcerstwa czy zabaw na naszych podwórkach odnajdujemy teraz w nożach Anar. Miłośnicy tego typu kształtów będą zachwyceni jakością wykonania i pięknym drewnem.

Noże Anar czyli fińska jakość

Anar w swojej ofercie posiada również klasyczne, fińskie noże myśliwskie. Wykonane w większości ze stali węglowej o twardości HRC 57-58 posiadają drewnianą rękojeść, różne długości i profile ostrza. Nasza propozycja to klasyczne, krótsze modele do patroszenia, modele do skórowania a także wielofunkcyjne noże myśliwskie. Tak więc oferujemy przekrojową ofertę produktów idealnych do łowiectwa i do trekkingu. Oczywiście noże Anar oferujemy razem ze skórzaną i elegancką pochwą. Firma produkuje je z dobrej jakości skóry są więc również elementem ozdobnym. Nóż myśliwski Anar bardzo dobrze nadaje się na prezent dla myśliwego a na ostrzu możemy wykonać dodatkowo odpowiedni grawerunek laserowy.

Akcesoria myśliwskie w sklepie dolasu.pl

Nasz sklep myśliwski dolasu.pl oferuje szeroką gamę akcesoriów myśliwskich. Specjalizujemy się oczywiście w ubrania myśliwskie ale tak naprawdę posiadamy wszystko czego Nemrodzi potrzebują. Stołki myśliwskie Walkstool, czy latarki myśliwskie to również niezbędne dodatki. Szeroką ich gamę znajdziecie w naszym sklepie. Noże Anar świetnie pasują do wysokiej jakości oferty naszego sklepu. Jeśli poszukujecie odzież myśliwska to świetnie trafiliście. Świetnie znane marki takie jak Harkila, Alaska, Seeland i FjallRaven są oczywiście dostępne w naszym sklepie. Otrzymujemy dwie kolekcje w ciagu roku. Wiosenna, na polowania na kozły i letnie wypady w łowisko. Kolejna jesienna to już ubrania na zasiadki i polowania zbiorowe. Ubrania na polowania zbiorowe to oddzielny i rozbudowany dział w naszym sklepie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży w Piasecznie pod Warszawą.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się