×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Kamizelki i kurtki podgrzewane

Zwykle odzież grzejąca zakładana jest jako pierwsza warstwa ubrań. W przypadku kamizelki i kurtki podgrzewamy zwykle są to ubrania wierzchnie. Musimy się zastanowić, czy preferujemy grzanie przy samym ciele czy stawiamy na kamizelki i kurtki podgrzewane. Ten rodzaj odzież myśliwska jest dedykowany właściwie na czas który spędzamy poza polowaniem. O ile kamizelki nadają się do założenia pod kurtka myśliwska to już stricte kurtka grzejąca raczej nie.

Kamizelki i kurtki grzejące zastosowanie

Kamizelki grzejące są bardzo wszechstronne i świetnie sprawdzą się nie tylko na polowaniu. Z powodzeniem mogą służyć jako odzież wierzchnia zakładana na koszulę. Musimy pamietać tylko o tym aby dobrze dopasować ubranie do naszego ciała. Luźna i fruwająca kamizelka nie spełni swojej roli. Kamizelki i kurtki podgrzewane świetnie sprawdzą się na żaglach, na rybach czy na rodzinnym spacerze. Możemy zakładać je do pracy w obejściu lub łowisku. Kurtki grzejące bardzo dobrze sprawdzą się dla osób starszych, które marzną znacznie bardziej niż ludzie młodsi. Zapewnia komfort termiczny niezależnie od temperatury

Jak działają kamizelki i kurtki grzejące

Stworzenie kamizelki i kurtki grzejące, które byłby trwałe i solidnie wykonane nie jest takie proste. Sama technologia to połączenie włókien węglowych ze źródłem zasilania. Włókna węglowe są wytrzymałe i mocne. Jednak należy pamiętać aby kamizelki i kurtki podgrzewane prać ręcznie i absolutnie ich nie wirować i nie suszyć w suszarkach mechanicznych. Punkty grzania są umiejscowiliśmy przy naszych głównych arteriach żylnych. Dlatego podgrzewana krew jest rozprowadzania po całym ciele i skutecznie nas ogrzewa. Zasilanie powerbankiem wystarcza średnio na 8 godzin. Oczywiście w niektórych modelach możemy zastosować powerbanki o większej pojemności. Wtedy kamizelki i kurtki podgrzewane działają dłużej. Harkila i Seeland oferują możliwość sterowania grzaniem z aplikacji.  Dzięki temu sterujemy kamizelki i kurtki grzejące za pomocą ruchu palca i wybrania zadanej temperatury.

Jak dobrać rozmiar odzieży?

Kupując odzież myśliwską w sklepie internetowym zawsze zastanawiamy się jak dobrać rozmiar. Sklep myśliwski dolasu.pl prawie przy wszystkich produktach podaje tabele rozmiarów. Pamietajmy, że są to wymiary kurtki a nie osoby na którą ma pasować. Tak samo jest gdy zastanawiamy się jak wybrać buty trekkingowe? Po prostu musimy zmierzyć ubranie czy but który już posiadamy i który jest wygodny. I sprawdzamy rozmiar w tabeli sklepu dolasu.pl Jeśli zdąży się tak że nie ma przy produkcie tabeli to zawsze można do nas zadzwonić i zmierzymy produkt od ręki. Pamiętaj że zakupione u nas produkty, które nie noszą śladów użytkowania i posiadają metki, możesz odesłać w ciągu 30 dni.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się