×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Rękawiczki

Rękawiczki myśliwskie to jeden z najważniejszych elementów ubioru na polowanie. Ciepłe ręce i przede wszystkim palce to gwarancja stabilnego trzymania broni i pewnego strzału. Rękawiczki oprócz ochrony przed mrozem powinny również skutecznie zabezpieczać przed deszczem. To również świetna ochrona przed insektami i komarami oraz przypadkowymi obrażeniami w terenie. W tej kategorii znajdą Państwo m.in. uwielbiane przez myśliwych modele bez palców, czy rękawiczki z kamuflażem.  Sklep myśliwski dolasu.pl posiada rękawiczki camo, a także modele z pomarańczowymi wstawkami przeznaczone na polowania zbiorowe. Do wyboru wiele różnych rodzajów i rozmiarów opisywanych produktów!

Rękawiczki , modele bez palców

Każdy myśliwy powinien mieć na podorędziu parę rękawiczek, które ochronią jego dłonie podczas polowania. Rękawiczki są nieodzowne podczas długich zasiadek w kniei, gdy temperatura spada do niskiego poziomu – wówczas ciepłe rękawiczki to absolutna podstawa. Kiedy przychodzi do oddania strzału, zmarznięte ręce mogą utrudniać oddanie celnego strzału. Okrycie dłonie nie powinno jednak w żaden sposób utrudniać polowania. Muszą zapewniać pewne trzymanie broni i dobry chwyt m.in. przy wchodzeniu na ambonę. Właśnie dlatego oferujemy profesjonalne, dedykowane stricte myśliwym. Stawiamy na sprawdzone marki. Nasz asortyment to m.in. produkty takich marek, jak AlaskaFjallRaven czy Harkila. Wybór jest bardzo szeroki!

Rękawiczki jako akcesoria myśliwskie

Jednym z najczęściej wybieranych przez myśliwych rodzajów modeli są rękawiczki bez palców. Ich atutem jest to, że umożliwiają sprawne operowanie spustem (bardzo często sięgają po mnie również m.in. wędkarze). Dużą popularnością cieszą się ponadto modele z kamuflażem, czyli camo. Ich przeciwieństwem są modele przeznaczone na polowania zbiorowe. Posiadają charakterystyczne i pomarańczowe elementy poprawiające widoczność. Oprócz tego mamy do zaoferowania klasyczne modele casualowe, wodoodporne rękawiczki z membraną i wiele, wiele innych rodzajów produktów. Zapraszamy na zakupy!

Jak dobrać rozmiar w sklepie myśliwskim?

Pamiętajcie, że produkty sprzedawane w sklepie myśliwskim dolasu.pl mają tabele rozmiarów. Wystarczy zmierzyć inne posiadane przez siebie produkty i następnie porównać wymiary z danymi z tabeli. Jeśli nawet rozmiar nie będzie pasował macie 21 dni na wymianę lub zwrot zakupionego produktu. W naszym sklepie znajdziecie szeroką gamę różnego rodzaju akcesoria myśliwskie.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się