×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Rękawiczki

Rękawiczki myśliwskie to jeden z najważniejszych elementów ubioru na polowanie. Ciepłe ręce i przede wszystkim palce to gwarancja stabilnego trzymania broni i pewnego strzału. Rękawiczki myśliwskie oprócz ochrony przed mrozem powinny również skutecznie zabezpieczać przed deszczem, komarami i przypadkowymi obrażeniami w terenie. W tej kategorii znajdą Państwo m.in. uwielbiane przez myśliwych rękawiczki bez palców, rękawiczki z kamuflażem, czyli rękawiczki camo, a także rękawiczki z pomarańczowymi wstawkami przeznaczone na polowania zbiorowe. Do wyboru wiele różnych rodzajów i rozmiarów rękawiczek!

Rękawiczki myśliwskie – bez palców, z kamuflażem i wiele więcej

Każdy myśliwy powinien mieć na podorędziu parę rękawiczek, które ochronią jego dłonie podczas polowania. Rękawiczki są nieodzowne podczas długich zasiadek w kniei, gdy temperatura spada do niskiego poziomu – wówczas ciepłe rękawiczki to absolutna podstawa. Kiedy przychodzi do oddania strzału, zmarznięte ręce mogą utrudniać oddanie celnego strzału. Rękawiczki myśliwskie nie powinny jednak w żaden sposób utrudniać polowania. Muszą zapewniać pewne trzymanie broni i dobry chwyt m.in. przy wchodzeniu na ambonę. Właśnie dlatego oferujemy profesjonalne rękawiczki dedykowane stricte myśliwym. Stawiamy na sprawdzone marki. Nasz asortyment to m.in. produkty takich marek, jak AlaskaFjallRaven czy Harkila. Wybór jest bardzo szeroki!

Szeroki wybór, sprawdzone marki

Jednym z najczęściej wybieranych przez myśliwych rodzajów rękawiczek są rękawiczki bez palców. Ich atutem jest to, że umożliwiają sprawne operowanie spustem (bardzo często sięgają po mnie również m.in. wędkarze). Dużą popularnością cieszą się ponadto rękawiczki z kamuflażem, czyli rękawiczki camo. Ich przeciwieństwem są rękawiczki przeznaczone na polowania zbiorowe posiadające charakterystyczne, pomarańczowe elementy poprawiające widoczność. Oprócz tego mamy do zaoferowania klasyczne modele casualowe, wodoodporne rękawiczki z membraną i wiele, wiele innych rodzajów rękawiczek. Zapraszamy na zakupy!

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się