×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Wszystkie najbardziej znane firmy myśliwskie to najlepsze marki oferowane w naszym sklepie dolasu.pl. Nasz sklep myśliwski przoduje oczywiście w sprzedaży ubrań myśliwskich i butów dla myśliwych. Mamy w naszej bogatej ofercie również akcesoria myśliwskie. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie kupić oczywiście w sklepie internetowym ale również w naszym salonie sprzedaży.

Marki ubrań myśliwskich

Najbardziej znane, które są znane wszystkim polskim myśliwym to oczywiście Harkila, Seeland czy Alaska. Nasz sklep myśliwski dolasu.pl oferuje produkty dla myśliwych ponad 50-ciu różnych marek. Ci producenci to uznani wytwórcy różnego rodzaju produktów dla myśliwych. Akcesoria myśliwskie dostarcza nam 2Wolfs i Niggeloh a buty myśliwskie to Meindl, Demar i wiele innych producentów. Nie da się ukryć, że najwięcej producentów znajduje się w Skandynawii. To z tego rejonu pochodzi największa ilość znanych i cenionych marki. Na stronach naszego sklepu możecie oczywiście posegregować swoje wybory wg producentów.

Znane marki w naszym sklepie myśliwskim

Jeśli szukacie sprawdzonych ubrań myśliwskich lub butów myśliwskich to nasz sklep jest znakomitym miejscem na zakupy. Odzież myśliwska to głównie modele całoroczne, ale także ubrania na polowania zbiorowe czy też na zimowe zasiadki. Bielizna termiczna i polarowa jako świetne ocieplacze a także polary myśliwskie. W kategorii obuwie myśliwskie znajdziemy nie tylko klasyczne buty trekkingowe ale także ocieplane kalosze myśliwskie. W takich modelach z 3 i 5 milimetrową warstwą neoprenu spokojnie możemy chodzić również po śniegu. Odzież grzejąca to fantastyczne rozwiązanie na zimne dni. Włóka węglowe zasilane power bankami ogrzeją niezależnie od warunków atmosferycznych i temperatury. Ubrania grzejące to marki takie jak Nordic Heat i Harkila. Są to oczywiście znane firmy myśliwskie.

Jak dobrać rozmiar przez internet?

Może się wydawać, że zakupy w internetowym sklepie myśliwskim to trudna operacja. Nic bardziej mylnego. Tabele rozmiarów dokładnie pokazują jakie wymiary ma kurtka lub spodnie. Wystarczy zmierzyć posiadane przez nas ubranie i porównać z danymi z tabeli. Wszystkie marki mają takie tabele. Bez problemu dobierzemy rozmiar. Jeśli nie będzie pasował to możecie zakupiony produkt wymienić lub oddać w ciagu 30stu dni od zakupu. To samo dotyczy butów myśliwskich. Mierzymy długość wkładki w każdym modelu. Aby dobrać odpowiedni rozmiar buta wystarczy zmierzyć długość wkładki w swoich butach. Dokładamy wszelkich starań aby dobrać dla was odpowiedni rozmiar zamawianego produktu. Znane firmy myśliwskie są dostępne w sklepie dolasu.pl

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się