×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Peltor

Najwyższej jakości aktywna ochrona słuchu dla myśliwych marki Peltor. Sklep myśliwski dolasu.pl oferuję szeroką gamę produktów tej marki. Myśliwskie ochronniki słuchu to modele pasywne, tłumiące odgłos strzału oraz aktywne pozwalające na rozmowę ale chroniące słuch podczas wystrzału. Ochronniki słuchu mogę być wyposażone w technologię Bluetooth umożliwiającą rozmowę przez telefon lub radiostację. Myśliwskie ochronniki słuchu to niezbędna część wyposażenia myśliwego na strzelnicy. W naszym sklepie myśliwskim znajdziecie przekrojową ofertę produktów dla myśliwych. Mamy dla Was duży parking i magazyn pełen ubrań myśliwskich, butów i różnego rodzaju akcesoriów.

Peltor jak słuchawki myśliwskie

W Skandynawii myśliwi polują w słuchawkach i jest to normalne. Aktywne ochronniki słuchu wzmacniają zwykłe i otaczające nas dźwięki a wytłumiają szkodliwy hałas. Dzięki temu będziemy słyszeć zwierze łamiące gałązki w lesie i odgłosy ściółki. Strzał nawet z dużego kalibru zostanie skutecznie wytłumiony. Oczywiście tańsze wersje słuchawek Peltor nie mają aktywnego tłumienia. Mają one stały ale oczywiście wystarczający poziom ochrony słuchu. Nie zawsze trzeba używać aktywna ochrona słuchu. Tak więc słuchawki sprawdzą się nie tylko podczas pobytu na strzelnicy i podczas zawodów strzeleckich. Z powodzeniem możecie stosować je na polowaniu. W ofercie naszego sklepu znajdziecie szeroki asortyment akcesoriów dla myśliwych. Stołki myśliwskie Walkstool, okulary strzeleckie i szereg innych produktów potrzebnych myśliwych.

Aktywna ochrona słuchu na polowaniu

Jak już pisaliśmy aktywne formy ochrony słuchu są używane w Skandynawii na polowaniu. W Polsce spotykamy je rzadziej. Sklep myśliwski dolasu.pl specjalizuje się w kategorii ubrania myśliwskie. Mamy bardzo szeroki wybór odzież myśliwska znanych marek. W naszym sklepie możecie kupić fińską Alaskę i znane duńskie marki Harkila i Seeland. Mamy również szereg marek butów trekkingowych. Buty myśliwskie w większości z membraną świetnie sprawdzą się na każdego rodzaju polowaniu. Pamiętając o bezpieczeństwie na polowaniu używamy słuchawek Peltor ale również w przypadku polowań zbiorowych - odpowiednich ubrań. Komplety myśliwskie na zbiorówkę posiadają materiał w jaskrawych kolorach. Zwierzęta i tak ich nie widzą a ostrzegają one naszych kolegów po strzelbie o naszej obecności.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się