×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Seeland

Nie wszyscy wiedzą, że Seeland jest marką firmy Outfit z Danii. Ta sama firma jest właścicielem znanej marki Harkila. Seeland to głównie ubrania myśliwskie, które niewiele ustępują renomowanej odzieży myśliwskiej Harkila. Jako marka powstał w 2015 roku. Obecnie rozwija się dynamicznie również w Polsce. Nasz sklep myśliwski dolasu.pl jest jednym z dystrybutorów tej marki. W naszym sklepie dla myśliwych mamy pełną ofertę a dwa razy do roku prezentujemy duńskie nowości myśliwskie.

Komplety ubrań myśliwskich Seeland

Jak każda firma produkująca odzież myśliwską również Seeland posiada szeroką gamę kurtek i spodni myśliwskich. Jak wiemy najbardziej popularne i najczęściej kupowane są całoroczne zestawy myśliwskie. W większości posiadają oczywiście membranę. Membrana zapewnia wodoszczelność i wiatroszczelność materiału. W czasie deszczu ubranie wewnątrz pozostaje suche ale jednocześnie nasze ciało może oddychać. Z drugiej strony odzież musi oddychać. Inaczej zaczynamy się pocić. Dlatego wymiana musi zapewnić wymianę powietrzną. Seeland ma swoją własną membranę zwaną SEETEX®. Jej właściwości to 10.000/10.000. Czyli ubranie wytrzymuje nacisk kolumny wody 10.000mm i pozwala na wyparowanie 10.000g wody w ciągu 24 godzin.

Specjalistyczna odzież myśliwska Seetex

Poza ubraniami całorocznymi Seeland oferujemy oczywiście zimowe ubrania myśliwskie. Te ocieplane ubrania są idealne na zimowe zasiadki lub podchód po białej stopie. mamy tutaj oczywiście membranę Seetex i ocieplacz Thinsulate®. Idealnym przykładem takiego ubrania zimowego jest zestaw Taiga. Dodatkową zaletą typowo zimowych ubrań dla myśliwych są spodnie ogrodniczki. Posiadają wysoki stan dla ochrony przed wiatrem i szelki. Jeśli szukacie większych rozmiarów zobaczcie zestaw myśliwski Helt. Jest również ocieplany i na pewno nie zmarźniecie w nim nawet siedząc na ambonie podczas zimowych zasiadek. Inną grupą ubrań jest odzież na polowania zbiorowe. Jaskrawe kolory są lepiej widoczne dla innych uczestników polowania. Świetnym tego przykładem jest ubranie Vantage, czyli połączenie jaskrawych kolorów z kamuflażem.

Na koziołki i w kamuflażu

Cała gama ubrań myśliwskich którą oferuje nam Seeland to nie tylko te najbardziej popularne modele. Wśród ubrań myśliwskich znajdują się typowo letnie ubrania idealne do polowań na kozły. Do tego modele wykonane z softshellu, czyli ubrania typowo do aktywnego polowania. Dla myśliwych lubiących polowanie z zasiadki mamy świetny model maskujący Leafy. Możecie z powodzeniem zakładać je na polowanie na daniele czy polowanie na dziki. Jeśli lubicie polować w deszczu albo boicie się, że deszcz Was zaskoczy to miejcie przy sobie zestaw Taxus. Jest mały i poręczny. Z łatwością zmieści się w plecaku myśliwskim. Oczywiście jeśli potrzebujecie tylko samą kurtkę myśliwską lub spodnie z danego modelu to również możecie je kupić w naszym sklepie myśliwskim.

Bielizna termalna Seeland

Każdy rodzaj bielizny termicznej to ocieplacz, który na pewno jest niezbędny na jesiennych i zimowych polowaniach. Seeland oferuje standardową bieliznę techniczną, której zadanie to odprowadzenie wilgoci od ciała. Jest to ważne aby nie wychładzać naszego ciała. Pot który wyparowujemy jest gorący tylko przez chwilę. Potem zaczyna stygnąć i chłodzi nasze ciało. Dlatego takie ważne jest odprowadzenie wilgoci od ciała i do tego służy właśnie bielizna termiczna. Inaczej jest ona zwana bielizną techniczną. Nowoczesne rozwiązania sprawiają, że bielizna jest również świetnym ocieplaczem. Zastosowanie wełny merynosa sprawia, że jest nam naprawdę ciepło. To jeden z najcieplejszych rodzajów naturalnej wełny, który stosujemy w ubraniach łowieckich.

Polary myśliwskie

Ta odzież myśliwska jest jedną z najczęściej kupowanych w naszym sklepie dla myśliwych dolasu.pl. Polary myśliwskie to w zależności od warunków pogodowych albo typowy ocieplacz ale rodzaj lekkiej kurtki myśliwskiej. W ofercie Seeland znajdziemy zarówno cienkie, letnie polary jak również grube i ocieplane polary na zimę. Oferujemy również polary z wełny lodenowej. W znanej serii Vantage, Seeland oferuje nam wodoodporny polar, który z racji kamuflażu może być ubierany na zbiorówki. W cieplejsze dni to świetne ubranie, które sprawi że nie przegrzejemy się przy słonecznym dniu. Z drugiej strony w przypadku załamania pogody mamy wodoodporną kurtkę. Dodatkową zaletą tego modelu jest jego dwustronność. Polarów myśliwskich duńskiej marki mamy w ofercie ponad dziesięć tak więc na pewno znajdziecie coś ciekawego dla siebie.

Obuwie myśliwskie

Jak każda szanująca się marka, również Seeland posiada pełną ofertę myśliwską. Dlatego również obuwie myśliwskie stanowi tu ważną pozycję. Przeglądając buty myśliwskie Seeland mamy zarówno niskie, trekkingowe buty z membraną jak i wyższe buty myśliwskie. Te ostatnie dedykowane są w trudniejsze łowiska i bardziej wymagającą pogodę. Wisienką na torcie są ciepłe buty na zimowe zasiadki. Testowane na dalekiej północy i świetnie docieplone gwarantują komfort termiczny. Bez problemu możemy siedzieć na ambony myśliwskie przy mocno ujemnej temperaturze. Kolejną pozycja w ofercie duńskiej marki są kalosze myśliwskie. To nowoczesne modele oparte na neoprenie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy w kaloszach chodzić w łowisko nawet w zimie. Modele z bocznym ale wodoodpornym suwakiem są bardzo wygodne przy zakładaniu.

Ubrania myśliwskie Seeland

Pełna oferta ubrań duńskiej marki Seeland prezentuje się bardzo bogato. Jak omówiliśmy mamy pełen przekrój produktów. Seeland to kurtki myśliwskie od letnich poprzez całoroczne i zimowe. Tak samo spodnie dla myśliwych gdzie znajdziemy zarówno zimowe i ocieplane ogrodniczki jak również cienkie modele na lato. Dopełnieniem oferty są oczywiście polary myśliwskie, bielizna termiczna i cała gamą produktów dla myśliwych. Jeśli szukacie butów myśliwskich to również tutaj Seeland oferuje pełen przekrój oferty. Kalosze myśliwskie Seeland to ciepłe i nowoczesne modele z neoprenem. Neopren 3mm lub 5mm świetnie sprawdza się nawet w ujemnych temperaturach. Wyjście w kaloszach w łowisko zimą nie stanowi żadnego problemu. Zajrzyjcie również do kategorii odzież grzejąca. Tam również znajdziecie nowoczesne, ogrzewane power bankami modele ubrań. Podgrzewanie włóknami węglowymi zapewnia komfort termiczny niezależnie od temperatury.    

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się