×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Nordic Heat

Duński producent Nordic Heat specjalizujący się w ubraniach grzejących, którego wyłącznym dystrybutorem w naszym kraju jest sklep myśliwski dolasu.pl Myśliwskie ubrania grzejące to nowość na naszym rynku, pozwalająca polować niezależnie do temperatury zewnętrznej i warunków pogodowych. Nordic Heat to nowoczesne rozwiązania, pozwalające na ogrzewanie wewnętrznych części ubrania. Szeroka oferta ubrań pozwala dopasować modele Nordic Heat do Waszych potrzeb.

Kamizelki grzejące Nordic Heat

Kamizelki grzejące to najbardziej uniwersalne rozwiązanie dla tych, którzy marzną. Niezależnie od wieku i pogody możemy je założyć albo pod kurtkę albo na koszulę jako okrycie wierzchnie.  Koszulki podgrzewane  i  kalesony grzejące dają możliwość utrzymania ciepła w trudnych warunkach pogodowych.  To idealne ubrania grzejące jakie możemy założyć nie tylko na polowanie. Przy długich zasiadkach w niskich temperaturach ale również podczas zbiorówek możemy cieszyć się ciepłem i komfortem. Co ważne Nordic Heat świetnie sprawdzi się nie tylko na polowaniu. Przy pracy na świeżym powietrzu, łowieniu ryb, trekkingu w górach. Tego typu ubrania grzejące rekomendujemy też dla seniorów, którzy szybciej i bardziej marzną.

Podgrzewane wkładki do butów

Komu z nas nie zmarzły nogi na polowaniu? To retoryczne pytanie. Podgrzewane wkładki do butów Nordic Heat dają nam pełen komfort i ciepłe stopy nawet przez cały dzień polowania. Powerbank o pojemności 5000 mAh daje 5 godzin ciągłego grzania a ponieważ stopy są w bucie i cyrkulacja powietrza jest ograniczona to po podgrzaniu na pewno wyłączymy grzałki aby nie przegrzać stóp. Wkładki możemy używać również w butach myśliwskich z membraną. Jeśli kupujemy buty w których chcemy umieścić wkładki, dobrze żeby były one o rozmiar większe.

Grzejące akcesoria Nordic Heat

Rękawice grzejące i czapki grzejące pozwalają zadbać o komfort i zdrowie, są przeznaczone nie tylko dla myśliwych ale świetnie sprawdzą się dla wszystkich osób pracujących na świeżym powietrzu, w pomieszczeniach o sztucznie obniżonej temperaturze, także dla osób starszych, którzy inaczej odczuwają ciepło i marzną częściej niż ludzie młodsi. Grzejące ubrania dla myśliwych to możliwość pozostania w zasiadce przez długi czas, to ciepłe ręce i pewny skład broni. Nordic Heat oferuje sprawdzone technologie i najwyższą jakość ubrań grzejących. Sklep myśliwskie dolasu.pl jest wyłącznym dystrybutorem firmy Nordic Heat w Polsce. Posiadamy również ofertę hurtową dla Kół Łowieckich i Sklepów Myśliwskich.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się