×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Grzejące wkładki do butów bez zasilania

Marka:
349,00 zł (brutto)
Rozmiar
  • 37/42
  • 43/47
Dostępny
Opis

Cienkie wkładki do butów z wyprowadzonym kablem zasilającym. Do kabla o długości maksymalnej 120 cm należy podłączyć akumulator / powerbank z wyjściem USB i napięciu 5V. Ponieważ stopa znajduje się w zamkniętej przestrzeni buta, po wstępnym podgrzaniu ciepło jest utrzymywane przez dłuższy okres czasu. Dlatego okresowo podrzewając wkładkę zapewniamy komfort cieplny przez dłuższy okres czasu i wydłużamy czas funkcjonowania akumulatora. Przy akumulatorze 3000 mAh, ciagły czas pracy wkładki wynosi ok 120 minut, przy okresowym włączaniu grzania komfort cieplny stopy w bucie możemy utrzymać do 360 minut. 

W zestawie znajdują się:

  • Dwie wkładki z kablami o długości 40cm,
  • Dodatkowa para kabli o długości 80cm,
  • Para elastycznych ściągaczy do umieszczenia akumulatorów na nodze,

Wkładki dostępne w rozmiarach 37-42 i 43-47. Wkładkę należy przyciąć do potrzebnej długości, zgodnie z zaznaczeniem na wkładce. Przycinając wkładkę korzystaj z szablonu narysowanego na wkładce.

Do zasilania wkładek można zastosować każdy power bank z wejściem USB. Długość grzania wkładek zależy od pojemności power banka, np. przy akumulatorze 3000 mAh, ciagły czas pracy wkładki wynosi ok 120 minut.

Kabla nie należy szarpać ani ciągnąć, ponieważ może nastąpić jego uszkodzenie lub przerwanie.

Szczegóły produktu
Nordic Heat Wkładki grzejące 37-42
Kolor:
Pomarańczowy.
Opinie(4)
Ogólna ocena
4.8
Bardzo dobry zakup! W butach cieplutko, włączam 3-4 razy w ciągu zbioróweczki na 20-30 minut i mogę stać nawet cały dzień. Dzięki Dominika że mi to pokazałaś. Następny zakup to kamizelka. Polecam dolasu Bogna
Produkty powiązane
Brak produktów
5 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio oglądane

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się