×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Cena
-
Marka

Czapka myśliwska Alaska

Czapka myśliwska Alaska to produkt niezwykle popularny wśród myśliwych jako czapki myśliwskie na polowanie. Charakteryzują się wykonaniem z materiałów najlepszej jakości, które gwarantują znakomitą cyrkulację powietrza. Wysokiej jakości ocieplenie oraz dopasowanie do obwodu głowy poprawiają ich funkcjonalność. Czapki fińskiego producenta dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, które znakomicie sprawdzają się w lesie i na ambonie myśliwskiej. Nasz sklep myśliwski dolasu.pl oferuje czapki na polowanie zbiorowe, zasiadki a także ciepłe modele zimowe.

Czapka myśliwska Alaska z kamuflażem.

Jeżeli chodzi o czapki myśliwskie na polowanie Alaska, do najpopularniejszych modeli można zaliczyć te, które wykorzystują technologię Blind Tech Invisible. Czapka myśliwska Alaska wykonana jest z trwałej dzianiny. Poszczególne włókna splecione są w bardzo ciasnym ściegu, co sprawia, że czapki znakomicie chronią głowę przed wiatrem, ostrzejszymi krawędziami czy przetarciem. Oprócz tego pozostają pomiędzy nimi mikroskopijne przestrzenie, co sprawia, że zachodzi odpowiednia cyrkulacja powietrza. W przypadku czapek myśliwskich Alaska zastosowano specjalny wzór w dominującym, pomarańczowym kolorze. Odzież myśliwska Alaska też jest dostępna w tych barwach. Dzięki temu myśliwy, który zdecydował się na ten produkt, jest niewidoczny dla zwierzyny. Za to rzuca się od razu w oczy innym uczestnikom polowania, co jest niezwykle ważne podczas polowań zbiorowych.

Polarowe czapki myśliwskie na polowanie

Drugim modelem fińskiego producenta, który cieszy się dużą popularnością, jest nakrycie głowy wykonane z polaru. Tak jak polary myśliwskie. To rodzaj dzianiny, która wykonana jest z PET oraz innych tworzyw sztucznych. Ma silne właściwości hydrofobowe – odpycha od siebie cząsteczki wody, a także zapewnia odpowiednią izolację ciepła. Taka czapka myśliwska Alaska świetnie nadaje się na zimowe polowanie na zwierzynę grubą lub polowanie na daniele. W drugim aspekcie często porównuje się ją do wełny. Ze względu na paroprzepuszczalność umożliwia szybkie odparowywanie potu. Na jej powierzchnię naniesiono specjalny wzór – kamuflaż BlindMax Blaze, co powoduje, że znakomicie sprawdza się podczas polowania.

Sklep myśliwski dolasu.pl i szeroki wybór produktów

Nie tylko czapka myśliwska Alaska w technologii Blind Tech Invisible czy wykonane z polaru cieszą się dużą popularnością. W grupie takich produktów znajdują się także czapki myśliwskie na polowanie wykonane z miękkiego, cienkiego materiału, który dostosowuje się do rozmiaru głowy. W tym przypadku zastosowano technologię CoolDry, która jest oddychająca i znakomicie pochłania wilgoć. Zastosowano także kamuflaż BlindTech Invisible, który pozwala znakomicie ukryć się w leśnej przestrzeni. Jest to szczególnie przydatne przy polowanie na lisy.

Czapki myśliwskie na polowanie z wełny merynosów.

Obok wymienionych produktów warto także zauważyć inną ciekawą propozycję. Są nią bez wątpienia czapka myśliwska Alaska, które wykonano z wełny merynosów. Merynosy to odmiana owiec, a włókna ich sierści są nawet do trzech razy cieńsze niż włos człowieka. Prezentowane czapki są bardzo wytrzymałe i zapewniają znakomitą ochronę przed zimnem oraz regulują temperaturę pod powierzchnią nakrycia. Co ważne wełna merynosów zachowuje swoje właściwości nawet po zamoczeniu i dodatkowo szybko schnie. Czapki myśliwskie na polowanie świetnie nadają się na prezent dla myśliwego.

Czapka myśliwska Alaska w sklepie dolasu.pl

Dobre czapka myśliwska Alaska można znaleźć w katalogu produktów sklepu myśliwskiego dolasu.pl. To nakrycia głowy o wysokiej jakości, które są wykonane ze sprawdzonych materiałów, na przykład bawełny, wełny merynosów czy polaru. Dodatkowym atutem tych produktów, jest stawianie na nowoczesne technologie, na przykład BlindTech Invisible. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której można znaleźć produkty od renomowanych marek. Czaki myśliwskie na polowanie takich firm jak Harkila, Seeland czy Percussion. Sprawdź również nasze kapelusze myśliwskie!

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się