×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Czapka myśliwska Alaska

Czapki myśliwskie Alaska są niezwykle popularne wśród myśliwych. Charakteryzują się wykonaniem z materiałów najlepszej jakości, które gwarantują znakomitą cyrkulację powietrza, dobre ocieplenie oraz dopasowanie do obwodu głowy. Czapki fińskiego producenta dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, które znakomicie sprawdzają się w lesie i nie tylko. 

Czapki myśliwskie Alaska – jakie modele są najbardziej popularne?

Jeżeli chodzi o czapki myśliwskie Alaska, do najpopularniejszych modeli można zaliczyć te, które wykorzystują technologię Blind Tech Invisible. Są wykonane z trwałej dzianiny. Poszczególne włókna splecione są w bardzo ciasnym ściegu, co sprawia, że czapki myśliwskie Alaska znakomicie chronią głowę przed wiatrem, ostrzejszymi krawędziami czy przetarciem. Oprócz tego pozostają pomiędzy nimi mikroskopijne przestrzenie, co sprawia, że zachodzi odpowiednia cyrkulacja powietrza. W przypadku czapek myśliwskich Alaska zastosowano specjalny wzór w dominującym, pomarańczowym kolorze. Dzięki temu myśliwy, który zdecydował się na ten produkt, jest niewidoczny dla zwierzyny i rzuca się od razu w oczy innym uczestnikom polowania, co jest niezwykle ważne podczas polowań zbiorowych. 

Drugim modelem fińskiego producenta, który cieszy się dużą popularnością, jest nakrycie głowy wykonane z polaru. To rodzaj dzianiny, która wykonana jest z PET oraz innych tworzyw sztucznych. Ma silne właściwości hydrofobowe – odpycha od siebie cząsteczki wody, a także zapewnia odpowiednią izolację ciepła. W drugim aspekcie często porównuje się ją do wełny. Ze względu na paroprzepuszczalność umożliwia szybkie odparowywanie potu. Na jej powierzchnię naniesiono specjalny wzór – kamuflaż BlindMax Blaze, co powoduje, że znakomicie sprawdza się podczas polowania.

Czapki myśliwskie Alaska – idealnie dopasowane do obwodu głowy

Nie tylko czapki myśliwskie Alaska w technologii Blind Tech Invisible czy wykonane z polaru cieszą się dużą popularnością. W grupie takich produktów znajdują się także czapki myśliwskie Alaska wykonane z miękkiego, cienkiego materiału, który dostosowuje się do rozmiaru głowy. W tym przypadku zastosowano technologię CoolDry, która jest oddychająca i znakomicie pochłania wilgoć. Zastosowano także kamuflaż BlindTech Invisible, który pozwala znakomicie ukryć się w leśnej przestrzeni.

Obok wymienionych produktów warto także zauważyć inną ciekawą propozycję. Są nią bez wątpienia czapki myśliwskie Alaska, które wykonano z wełny merynosów. Merynosy to odmiana owiec, a włókna ich sierści są nawet do trzech razy cieńsze niż włos człowieka. Prezentowane czapki są bardzo wytrzymałe i zapewniają znakomitą ochronę przed zimnem oraz regulują temperaturę pod powierzchnią nakrycia. 

Czapki myśliwskie Alaska w sklepie dolasu.pl

Dobre czapki myśliwskie Alaska można znaleźć w katalogu produktów sklepu dolasu.pl. To nakrycia głowy o wysokiej jakości, które są wykonane ze sprawdzonych materiałów, na przykład bawełny, wełny merynosów czy polaru. Dodatkowym atutem tych produktów, jest stawianie na nowoczesne technologie, na przykład BlindTech Invisible. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której można znaleźć produkty od renomowanych marek. Sprawdź również nasze kapelusze myśliwskie!

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się