×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Akcesoria do latarek

W naszym sklepie dbamy o to, by myśliwi mieli zawsze dobrą widoczność podczas polowania. Ważnym elementem naszej oferty są latarki, w tym szczególnie polecane modele marek Ledlenser i Fenix, które mogą Państwo znaleźć w osobnej kategorii „Latarki ręczne”. W tej kategorii proponujemy bardzo praktyczne akcesoria zwiększające funkcjonalność latarek. Uchwyt do latarki, pokrowiec czy modyfikator światła – posiadamy te i inne przydatne drobiazgi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Miej światło pod kontrolą i zawsze pod ręką

Latarka to dla myśliwego absolutnie podstawowy i obowiązkowy element wyposażenia. Trudno wyobrazić sobie bez niej polowanie po zmroku. Niezależnie czy chcemy delikatnie rozświetlić najbliższe otoczenie, zlokalizować oddalony obiekt, czy zasygnalizować naszą aktualną lokalizację, bez latarki nocą jest to niemożliwe. Profesjonalne latarki, jakie posiadamy w ofercie, to produkty wysokiej jakości zaprojektowane tak, by sprostać oczekiwaniom wymagających myśliwych, ale też fanów innych outdoorowych aktywności, takich jak chociażby survival. Aby jednak dodatkowo zwiększyć możliwości latarki, a także poprawić komfort korzystania z niej, warto zastanowić się nad dodatkowymi akcesoriami. Niezwykle przydatny może okazać się np. dedykowany pokrowiec. Jego posiadanie znacząco ułatwia przechowywanie i transportowanie latarki. Jakie jeszcze akcesoria do latarek mamy do zaoferowania?

Akcesoria do latarek w sklepie dolasu.pl

Każdemu posiadaczowi latarki myśliwskiej przyda się praktyczny uchwyt do latarki, dzięki któremu bez problemu można zamocować latarkę do paska bądź do spodni. Przydatne mogą też okazać się modyfikatory światła, zmieniające wiązkę emitowaną przez latarkę. Polecamy zwrócić uwagę m.in. na zestaw barwnych filtrów do latarek czołowych. Dzięki nim możemy dobrać barwę światła (korzystna może okazać się np. zmiana światła na niemal niewidoczny dla zwierząt kolor zielony). Niezwykle praktyczne są też włączniki na kablu ułatwiające sterowanie latarką. Zapraszamy do sprawdzenia, jakie akcesoria do latarek przygotowaliśmy, a w razie wszelkich wątpliwości – zawsze służymy radą!

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się