×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Fenix

Dynamicznie rozwijająca się marka Fenix to zarówno latarki dla myśliwych i modele czołowe jak i latarki ręczne.  Szeroka oferta tego producenta to modele latarek dedykowane dla myśliwych. Latarki taktyczne dobrze nadają się do poszukiwania postrzałków lub oświetlania sobie drogi na ambony myśliwskie. Sklep myśliwski dolasu.pl oferuje wszystkim myśliwym mocne źródła światła o sile światła ponad 5000 lumenów i serię latarek PD która pozwala na klasyczną pracę w łowisku. W ofercie znajdzie się również nowe modele serii UC.

Fenix czyli latarki dla myśliwych

Dla myśliwych ciekawym rozwiązaniem są myśliwskie latarki czołowe. Wolne ręce i możliwość bezproblemowego skierowania źródła światła w pożądanym kierunku, dają swobodę podczas patroszenia. Modele Fenix świetnie sprawdzą się także podczas prac w łowisku czy wchodzenia na ambonę. Latarki czołowe przez wielu niedoceniane to świetne akcesoria myśliwskie do samochodu i domu. Do tych celów świetnie nadają się latarki dla myśliwych z serii HP. Generalnie jeśli szukacie latarki ze stałą ogniskową światła to na pewno zdecydujecie się na modele tej firmy.

Akcesoria myśliwskie w naszym sklepie

Sklep myśliwski dolasu.pl oferuje Wam szeroką gamę produktów dla myśliwych. To nie tylko latarki dla myśliwych Fenix ale także pastorały czy też pasy do broni. Aby wygodnie usiąść na polowaniu będziecie potrzebować stołków myśliwskich Walkstool. To unikalne i wytrzymałe stołki, które możecie bez problemu nosić na polowanie. Wniesiecie je na ambonę albo postawicie na przecince aby pilnować pola. Pamiętajcie, że nasz sklep specjalizuje się w ubrania myśliwskie. Szeroka gama zarówno spodnie myśliwskich oraz oczywiście koszul myśliwskich, sprawia że jesteśmy bardzo często odwiedzani.

Latarki Fenix w sklepie myśliwskim

Nie da się ukryć że jest to rewelacyjny prezent dla myśliwego. Latarki gubimy i zostawiamy na ambonach. Wtedy często zmieniają właściciela. To samo dotyczy noże myśliwskie i czasami plecaki myśliwskie. Na szczęście dużą i atrakcyjną ofertę znajdziecie w naszym sklepie. Co ważne nasz sklep myśliwski w Piasecznie koło Warszawy ma dużą ilość miejsc parkingowych. Dokładamy starań aby oferowane przez nas produkty i szczególnie ubrania były dostępne. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu dolasu.pl

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się