×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Armytek

Pierwsze latarki Armytek powstały w 2007 roku i od tej pory firma brała udział w ponad 50 wystawach na świecie. Aktualnie modele latarek Armytek to 32 modele dostępne w 52 krajach na świecie. To co czeka nas w najbliższym czasie to prezentacje kolejnych 21 modeli latarek i akcesorii do latarek. Dzięki zastosowaniu wielu patentów, których firma jest właścicielem w modelach znajdziemy wiele ciekawych i unikalnych rozwiązań. Są to zarówno latarki ręczne jak i popularne czołówki.

Latarki taktyczne Armytek

To co charakteryzuje te latarki to ich wytrzymałość i niezawodność. Producent oferuje 10 lat gwarancji i to już świadczy o jakości tych produktów. W instrukcjach znajdziemy także deklarację, że możemy zrzucać latarki Armytek z 10-go pięta i zanurzać na głębokość 50 metrów. Większość modeli została wykonana w standardzie IP68. To co charakteryzuje producenta to własna fabryka i komponenty produkowane w USA i Japonii. Firma zwraca szczególną uwagę na niezawodność i technologię ale nie zapomina o wyglądzie zewnętrznym.

Jaką latarkę na polowanie wybrać?

To pytanie często pada w naszym sklepie dolasu.pl. I wbrew pozorom odpowiedź na nie, nie jest prosta i jednoznaczna. Dla mnie najbardziej funkcjonalna będzie latarki czołowe, czyli popularna czołówka. Ma jedną i niezaprzeczalną zaletę, mamy do dyspozycji źródło światła i jednocześnie wolne ręce. Co prawda z porównaniu z latarką ręczną, również Armytek, siła światła jest mniejsza. Jednak na polowaniu nie posługujemy się szperaczami. Zasięg światła do 200 metrów jest w zupełności wystarczający. Seria latarek Wizard to rozwiązanie idealne na polowanie. Jest to zarówno latarka czołowa jak i latarka ręczna.

Armytek nie tylko na polowanie

Linie latarek taktycznych to modele nie tylko na polowanie. Model Parma to latarka, którą możecie zamontować bezpośrednio na szynie Picatini / Weaver i używać jako latarki taktycznej. Oczywiście do tego modeli można podłączyć włącznik żelowy. To urządzenie bardzo ułatwia operowanie latarka za pomocą jednego palca. Armytek ma do Waszej dyspozycji również inne akcesoria i montaże do latarek. Montaż magnetyczny dzięki któremu można przymocować do lufy lub innej metalowej powierzchni praktycznie każdą latarkę.

Producent latarek na codzień

Oddziały korporacji Armytek są położone na całym świecie. Firma koncentruje się na rezultatach oraz pasjonuje się tym, co robi.  Te cechy znacząco odróżniają tego producenta latarek od konkurencji i pozwoliły Armytek  wejść na nowy poziom rozwoju. Firma buduje partnerstwo na bazie zaufania i stara się sprostać pomysłom naszych klientów. Nowe modele latarek pozwalają zaspokajać potrzeby różnego rodzaju klientów. Przecież latarki są używane nie tylko przez myśliwych i wojskowych. Używamy ich na codzień, czy to w pracy, w domu i jeżdżąc na rowerze.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się