×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Kapelusze myśliwskie

Odpowiednie nakrycie głowy podczas polowania ma bardzo duże znaczenie. Dzięki niemu myśliwy jest w stanie zabezpieczyć się m.in. przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Kapelusze myśliwskie od wielu lat stanowią jeden z  elementów garderoby i dlatego kapelusze dla myśliwych stały się symbolem dla osób związanych z łowiectwem. W naszej ofercie znajdą Państwo modele w różnych wersjach kolorystycznych oraz wykonane z różnych materiałów. Niezależnie czy idziemy na spotkanie z kolegami po strzelbie czy też na polowanie na zwierzynę grubą kapelusz świetnie się sprawdzi.

Czym wyróżniają się nasze kapelusze myśliwskie?

Wszystkie egzemplarze z naszego asortymentu cechują się bardzo wysoką jakością wykonania i dbałością o wykończenia. Dzięki temu kapelusze myśliwskie prezentują się wyjątkowo elegancko. Dostępne są modele kapelusze dla myśliwych wykonane w 100% z bawełny, króliczego włosia lub wełny. Część modeli jest wodoodporna, dlatego znakomicie sprawdzą się nawet w sytuacji nagłej zmiany pogody. Kapelusze myśliwskie to także świetny wybór z uwagi na ich praktyczny charakter. Jest to istotny element działu odzież myśliwska. Część z modeli można z powodzeniem rolować i chować do kieszeni, bez obawy o nieestetyczne odkształcenia. Elastyczny materiał błyskawicznie wraca do pierwotnej formy. Jest to także świetny prezent dla myśliwego.

Kapelusze dla myśliwych na polowanie

Ogromną zaletą oferowanych przez nas produktów jest ich wszechstronność. Niektóre z kapelusze dla myśliwych zostały wyposażone w odblaskową opaskę, dzięki czemu myśliwy jest widoczny dla innych osób podczas polowania zbiorowego. Razem z ubraniami typu całoroczne komplety myśliwskie świetnie pasują do każdego rodzaju zbiorowego polowania. Oczywiście nasz sklep myśliwski dolasu.pl rekomenduje na polowania zbiorowe komplety myśliwskie na zbiorówkę.  Kapelusze myśliwskie skutecznie chronią przed przewianiem oraz innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. W ofercie znajdują się wersje dodatkowo ozdobione np. piórkiem, skórzanym paskiem lub plecionymi sznurkami.

Jak wybrać kapelusz myśliwski?

Jeśli chodzi o rozmiar to jest to proste. Kapelusze myśliwskie mierzymy po obwodzie głowy nad uszami. Kapelusz dla myśliwych musi trzymać się na obwodzie głowy. Nie może nas oczywiście uciskać i być niewygodny. Niedobre jest również kiedy opiera się na naszych uszach i luźno lata. Jeśli chodzi o funkcjonalność to generalnie poza klasycznymi modelami na przykład Harkila posiada w ofercie kapelusze myśliwskie wodoodporne. To ciekawe rozwiązanie które jest alternatywą dla czapka myśliwska z membraną, czyli również wodoodporna.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się