×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Kapelusze myśliwskie

Odpowiednie nakrycie głowy podczas polowania ma bardzo duże znaczenie. Dzięki niemu myśliwy jest w stanie zabezpieczyć się m.in. przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Kapelusze myśliwskie już od wielu lat stanowią jeden z typowych elementów garderoby i poniekąd stały się symbolem dla osób związanych z łowiectwem. W naszej ofercie znajdą Państwo modele w różnych wersjach kolorystycznych, m.in. brązie i ciemnej zieleni oraz wykonane z różnych materiałów.

Czym wyróżniają się nasze kapelusze myśliwskie?

Wszystkie egzemplarze z naszego asortymentu cechują się bardzo wysoką jakością wykonania i dbałością o wykończenia. Dzięki temu kapelusze prezentują się wyjątkowo elegancko. Dostępne są modele wykonane w 100% z bawełny, króliczego włosia lub wełny. Część modeli jest wodoodporna, dlatego znakomicie sprawdzą się nawet w sytuacji nagłej zmiany pogody. Kapelusze myśliwskie to także świetny wybór z uwagi na ich praktyczny charakter. Można z powodzeniem je rolować i chować do kieszeni, bez obawy o nieestetyczne odkształcenia. Elastyczny materiał błyskawicznie wraca do pierwotnej formy.

Kapelusz na polowanie – dlaczego warto go mieć?

Ogromną zaletą oferowanych przez nas produktów jest ich wszechstronność. Niektóre egzemplarze zostały wyposażone w odblaskową opaskę, dzięki czemu myśliwy jest widoczny dla innych osób podczas polowania. Kapelusze skutecznie chronią przed przewianiem oraz innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. W ofercie znajdują się wersje dodatkowo ozdobione np. piórkiem, skórzanym paskiem lub plecionymi sznurkami.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się