×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Spodnie myśliwskie w kamuflażu

Ubrania myśliwskie w kamuflażu w ostatnich latach cieszą się bardzo dużym powodzeniem, stanowiąc popularną alternatywę dla odzieży w klasycznych odcieniach ciemnej zieleni i brązu. Istnieje wiele rodzajów kamuflażu – od kultowych wzorów Mossy Oak® po niezwykle modny ostatnio kamuflaż pixelowy. W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć każdy element garderoby w dowolnym kamuflażu. W tej kategorii proponujemy praktyczne, wygodne spodnie myśliwskie w kamuflażu. Posiadamy m.in. spodnie takich marek, jak Alaska, Harkila czy Seeland. Zapraszamy na zakupy, a także do kontaktu bezpośredniego!

Kamuflaż, czyli jak być niewidocznym dla otoczenia

Mianem kamuflażu określa się czynności wykonywane przez zwierzęta, mające na celu ukrycie się przed drapieżnikami. Kamuflaż to również wzory maskujące, które przybiera się w terenie dla osiągnięcia ściśle określonych rezultatów. Z kamuflażu od lat korzystają żołnierze, aby schować się przed wzrokiem przeciwników, ale też m.in. fani ASG, survivalu i oczywiście myśliwi. W przypadku łowiectwa kamuflaż ma przede wszystkim upodobnić nas do otoczenia (kamuflaż mimetyczny). Wzory maskujące dla myśliwych bardzo często wyglądają niczym obrazy przedstawiające roślinność leśną, trzciny czy bagienne trawy, a zatem te obszary, w których najczęściej polujemy. Kamuflaż myśliwski jest dopasowany do konkretnego terenu, określonej pory roku etc. Osobną kategorię stanowi kamuflaż na zbiorówki, utrzymany w niewidocznych dla zwierząt ostrzegawczych pomarańczowych barwach. Przeszło dekadę temu, kiedy nasz sklep dopiero powstawał, polscy myśliwi niechętnie sięgali po ubrania z kamuflażem. Obecnie jest jednak inaczej. Klasyczny Mossy Oak®, jego pochodne, czyli m.in. Mossy Oak Break-Up® i Mossy Oak Blaze ®, a także coraz popularniejsze kamuflaże pikselowe należą do najczęściej wybieranych wzorów przez naszych klientów. Posiadamy ubrania w bardzo wielu rodzajach kamuflażu. Możemy pochwalić się jedną z największych i najprężniej rozwijających w Polsce kolekcji odzieży w kamuflażu!

Spodnie myśliwskie – praktyczne, wygodne i trwałe

Spodnie myśliwskie to jedna z najpopularniejszych kategorii produktów dostępnych w naszym sklepie. Wiele z nich to modele z kamuflażem. Wybierając produkty, które trafiają do naszego asortymentu, zwracamy szczególną uwagę na jakość, będącą składową kilku istotnych aspektów. W przypadku spodni myśliwskich jakość to przede wszystkim właściwości użytkowe. Spodnie myśliwskie powinny być możliwie wygodne. Oznacza to, że nie mogą krępować ruchów. Najlepiej jest, gdy nosząc je, nie zwracamy na nie uwagi. Nie mniej ważne są względy czysto praktyczne. Oferujemy takie modele spodni myśliwskich, które nie szeleszczą przy poruszaniu. To ważne, ale niestety, nie zawsze oczywiste, zwłaszcza dla producentów tanich, masowo produkowanych „ubrań myśliwskich”. W przypadku spodni myśliwskich dodatkowo liczy się funkcjonalność. Dobre spodnie myśliwskie posiadają pojemne kieszenie, pozwalające schować różne drobiazgi, takie jak wabiki na zwierzynę, ostrzałki do noży myśliwskich etc. Wszystkie te cechy łączą spodnie myśliwskie marki Harkila, duńskiej firmy będącej punktem odniesienia, jeśli chodzi o jakość produktów. Świetne opinie zbierają też produkty marki Alaska, fińskiego producenta, mającego w swojej ofercie zarówno lekkie spodnie, jak i ocieplane modele na sezon jesienno-zimowy. Seria spodni myśliwskich Alaska Superior oraz Extreme Lite jest dostępna w dwóch rodzajach kamuflażu, ciepłe spodnie myśliwskie Tundra lub lekko ocieplane Raptor. Dianom, które lubią polowania zbiorowe, szczególnie polecamy spodnie myśliwskie Hirvas od fińskiej firmy Anar. Oprócz bardzo modnego kamuflażu model ten posiada wiatro – i wodoszczelną membranę oraz wzmocnienia na kolanach i siedzeniu. Dzięki ściągaczom spodnie Hirvas świetnie leżą i zapewniają bardzo wysoki poziom komfortu podczas łowów. Innym modelem rekomendowanym dla Dian są spodnie myśliwskie w kamuflażu Apex Alaska. Dla polujących po białej stopie mamy spory wybór spodni w śnieżnym kamuflażu oznaczonych wspólnym 

Więcej niż spodnie myśliwskie. Ubrania w kamuflażu w sklepie dolasu.pl

Jeśli chodzi o ubrania w kamuflażu, mamy wiele do zaoferowania. Oprócz spodni polecamy też kurtki, kamizelki, bluzy i wiele innych elementów garderoby. Zachęcamy do sprawdzenia również bardzo ciekawej kategorii „Komplety myśliwskie w kamuflażu”, gdzie znajdą Państwo pełne zestawy. Zakup kompletu, zawierającego kilka elementów, często okazuje się bardziej opłacalny niż kupno osobno poszczególnych ubrań. Warto rozważyć również taką opcję! Wszystkie ubrania pokazane na naszej stronie internetowej, możecie zobaczyć i przymierzyć w naszym myśliwskim sklepie stacjonarnym w Piasecznie k. Warszawy. Zapraszamy!

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się