×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Kamizelki myśliwskie

Kamizelki myśliwskie to wiele różnych rodzajów tego rodzaju odzieży. Elegancka kamizelki dla myśliwych wykonane ze skóry jest idealna nie tylko na polowanie. Kamizelki strzeleckie to modele przeznaczone na strzelnice. Mają pojemne kieszenie na amunicję i siatkowane plecy dla lepszej wentylacji. Myśliwska kamizelka założona na koszule myśliwskie to ubranie nie tylko na polowanie ale również na spotkanie w Kole Łowieckim.

Ogrzewane kamizelki myśliwskie

Kamizelki dla myśliwych świetnie sprawdzą się nie tylko na polowaniu ale również na spacerze i w każdy zimny dzień. W ofercie sklepu myśliwskiego dolasu.pl znajdują się również kamizelki myśliwskie wykonane z polaru, typowe myśliwskie ocieplacze pod kurtkę myśliwską. Jeśli jednak szukacie naprawdę ciepłej kamizelki to zapraszamy do działu odzież grzejąca. Tam znajdziecie ogrzewane kamizelki myśliwskie. Niestety nie ma wśród tych modeli kamizelki strzeleckie. Jednak ogrzewane za pomocą powerbanków ubrania świetnie sprawdzają się w zimne i chłodniejsze dni.

Kamizelki strzeleckie czyli ubranie na strzelnice

Jak wszyscy myśliwski wiedzą kamizelki strzeleckie to obowiązkowe wyposażenie na myśliwskiej strzelnicy. Przy konkurencjach sześcioboju myśliwskiego specjalny rodzaj kamizelki myśliwskie tak jak czapka z daszkiem jest obowiązkowe. Kamizelka strzelecka to odmiana kamizelki dla myśliwych, przystosowana do przenoszenia amunicji myśliwskiej. Ten rodzaj odzież myśliwska musi być wygodny i dopasowana do figury strzelca. Dobre kamizelki strzeleckie oferowane w sklepie dolasu.pl posiadają regulację, siatkowane fragmenty zapewniające wentylację, pojemne kieszenie. Kamizelki strzeleckie są oferowane w różnych kolorach. W ofercie mamy damskie kamizelki strzeleckie oraz męskie kamizelki strzeleckie.

Kamizelki dla myśliwych na codzień

Ten rodzaj ubrania trzeba oczywiście lubić. Są myśliwi którzy faktycznie nie rozstają się ze swoimi kamizelkami. Mogą myć wykonane z różnych materiałów, takich jak skóra, zamsz czy polar. Każda pełni troche inną rolę i oczywiście różnią się one ceną. Kamizelki myśliwskie to jedno z częściej kupowanych ubrań myśliwskich przez naszych klientów. Pamietajmy, że może służyć również jako odzież wierzchnia. Zakładając ją na koszulę w cieplejszy dzień świetnie sprawdzi się na polowaniu.

Odzież na polowanie zbiorowe

Zwykle na polowania zbiorowe zakładamy kurtki z jaskrawymi wstawkami, które zwiększają nasze bezpieczeństwo. Kurtki myśliwskie na zbiorówkę to oddzielny dział w naszym sklepie. Jest więc w czym wybierać. Ale poza kurtkami mamy również kamizelki na polowania zbiorowe. Ten rodzaj kamizelki dla myśliwych również posiada jaskrawe wstawki. Zwierzyna widzi monochromatycznie więc nie ma to znaczenia. Poprawia natomiast znacząco nasze bezpieczeństwo na polowaniu. Jesteśmy dużo lepiej widoczni, nawet z daleka, dla naszych kolegów po strzelbie.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się