×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Marka
Rozmiar

Bielizna Seeland

Bielizna Seeland to dział w którym prezentujemy Wam bielizna termiczna Seeland oraz polarowe ocieplacze tej marki. Ten rodzaj ubrania przyszedł do łowiectwa prosto ze sportów, szczególnie zimowych. Odzież myśliwska która chłonie i separuje od ciała pot i jednocześnie odprowadza wilgoć sprawdza się przy aktywnym polowaniu. Tam gdzie musimy podejść, często w niewygodnej pozycji albo gdzie wyciągamy strzeloną zwierzynę a potem spoceni przebywamy w chłodzie lub mrozie sprawdza się bielizna termiczna.

Bielizna Seeland na polowaniu

To, że najlepszym sposobem ubierania się jest sposób na cebulę wiemy od dawna. Dlatego pierwszą warstwą powinna być bielizna termiczna Seeland. Warstwowe ubranie gwarantuje swobodę ruchów i co ważne pozwala dopasować grubość ubrania do temperatury i warunków zewnętrznych. Biorąc pod uwagę na jaki rodzaj polowania idziemy i jak będzie wyglądała nasza aktywność fizyczna powinniśmy wybrać odpowiedni rodzaj  produktu. Inne będzie polowanie na ptaki łowne a inne polowanie na zwierzynę grubą. Mogą to być cienkie, nieocieplane modele lub grubsze wykonane z ciepłej wełny merynosów albo alpak. Te modele bielizny termalnej poprawiają komfort termiczny i zachowują właściwości bielizny technicznej.

Bielizna termiczna Seeland w sklepie myśliwskim

Najczęściej kupując bielizna Seeland dostajemy zestaw czyli koszulkę z długim rękawem i kalesony. Dzięki temu mamy zapewniony komfort termiczny. Oczywiście w zależności od pogody możemy założyć tylko górę lub dół ubrania. Nie zapomnijcie o polary myśliwskie. Oczywiście pamiętajcie, że ten rodzaj ubrania świetnie sprawdzi się nie tylko podczas polowania. Jeśli jedziecie na narty, jeździcie konno, wybieracie się na dłuższy jesienny lub zimowy spacer to będzie to bardzo dobry wybór. Pamiętajcie, że wybierając rozmiar możecie wspomóc się naszymi tabelami rozmiarów. Wymiary podane w tabelach dotyczą ubrań. Jeśli chcecie porównać Wasze ubrania z rozmiarami produktów w sklepie myśliwskim to zmierzcie je i porównajcie z tabelami.

Ubrania myśliwskie Seeland

Seeland jest marką firmy Outfit, która jest również producentem marki Harkila. Obie marki oferują szeroki wybór ubrań myśliwskich. Kurtki myśliwskie i spodnie to tylko część oferty tak jak bielizna Seeland. Sklep myśliwski dolasu.pl posiada w sprzedaży również rękawiczki, czapki myśliwskie, skarpety i szeroką gamę butów myśliwskich. Dwa razy w roku otrzymujemy nowe serie produktów kolekcji wiosennej i jesienno-zimowej. Nowości myśliwskie 2022 są już dostępne w naszym sklepie myśliwskim w tym bielizna termiczna Seeland.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się