×

Spodnie myśliwskie

Spodnie myśliwskie

Dobranie odpowiednich spodni myśliwskich to priorytet udanego wyjścia w łowisko. W sklepie dolasu posiadamy szereg spodni myśliwskich. Oferta naszego sklepu myśliwskiego obejmuje: letnie spodnie myśliwskie, zimowe spodnie myśliwskie, spodnie myśliwskie z membraną, wodoodporne spodnie myśliwskie, spodnie z materiału G1000, spodnie myśliwskie wełniane, ocieplane spodnie myśliwskie, szorty myśliwskie. W naszej ofercie myśliwy znajdzie spodnie myśliwskie większości znanych producentów skandynawskich i nie tylko. Sklep dolasu oferuje: spodnie myśliwskie Alaska, spodnie myśliwskie Harkila, spodnie myśliwskie Seeland. W atrakcyjnych cenach oferujemy odzież zimową taką jak: zimowe spodnie myśliwskie Percussion, zimowe spodnie myśliwskie Fjallraven, zimowe spodnie myśliwskie Graff. Oddzielną kategorią są myśliwskie spodnie na podchód. Są to wzmocnione spodnie dla myśliwych, idealne na polowanie na dziki, polowanie na zwierzynę czarną, polowanie pędzone, polowanie zbiorowe. Spodnie myśliwskie w których będziecie dobrze czuć się w łowisku posiadają szereg nowoczesnych technologii.

  • HWS, czyli Harkila Weather System - cicha, bardzo dobrej jakości wodoodporna i oddychająca membrana myśliwska. Jest to produkt dedykowany dla myśliwych, świetnie sprawdzający się w spodniach dla myśliwych
  • HSP, czyli wiatroszczelna membrana dla myśliwych o znakomitej oddychalności, która została zaprojektowana specjalnie dla aktywnie polujących. Co ważne spodnie myśliwskie z membraną HSP nie szeleszczą przy poruszaniu się Membrana HSP chroni od wiatru i zimna a jednocześnie zapewnia wymianę powietrzną i odprowadza wilgoć od ciałMembrana HSP jest dedykowana do aktywnego polowania, podchodu, dużej aktywności fizycznej.
  • Gore-Tex, czyli wodoodporna i wiatroszczelna membrana z najwyższej półki. Dzięki tej membranie kurtka myśliwska jest wodoodporna a wymiana powietrzna zapewniająca komfort termiczny jest na najwyższym poziomie.
  • Gore-Tex Infinium - najwyższej jakości membrana chroniąca od wiatru a jednocześnie zapewniająca doskonałą wymianę powietrzną. Membrana Infinium jest dedykowana do aktywnego polowania, podchodu, dużej aktywności fizycznej.
  • Bionic Finish - opatentowany system chroniący materiał przed nasiąkaniem woda i brudem. Dzięki nasączeniu materiału specjalnym repelentem ubranie nie nasiąka i pozostaje lekkie, nie chłonie również brudu, przez co dłużej pozostaje czyste.
  • Airtech - materiał oferujący z jednej strony bardzo dużą wytrzymałość a z drugiej duży komfort, oddychalność i ochronę przed nasiąkaniem wodą i brudem.

W ofercie sklepu dolasu znajdziecie również zestawy ubrań myśliwskich. W ten sposób kupicie kurtkę myśliwską i spodnie myśliwskie tego samego modelu, w niższej cenie. Zestaw ubrań myśliwskich to doskonały pomysł na prezent dla myśliwego. W ofercie posiadamy zestawy letnich ubrań myśliwskich, zestawy zimowych ubrań myśliwskich, zestawy ubrań myśliwskich z membraną, ocieplane zestawy myśliwskie. Jeśli jakiś produkt myśliwski, którego szukacie jest niedostępny, zadzwoń do nas a spróbujemy go dla Was zamówić.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się