×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Ostrzałki

Ostry nóż na polowaniu jest nieodzowny, dlatego w naszym sklepie znajdą Państwo najlepsze ostrzałki do noży. Posiadamy zarówno kieszonkowe, jak i stacjonarne modele.  Umożliwią Państwu idealne i błyskawiczne naostrzenie noży myśliwskich ze stali nierdzewnej lub węglowej. W naszej ofercie nie brakuje topowych, amerykańskich ostrzałek marki Lansky. W kategorii „Ostrzałki” znajdują się również praktyczne futerały na noże.

Ostrzałki do noży dla myśliwych

Trudno wyobrazić sobie polowanie bez zaufanego noża myśliwskiego. Nóż przydaje się, kiedy chcemy wypatroszyć zdobycz. Jest przydatna, gdy musimy naprawić zamek w ambonie myśliwskiej czy chcemy wystrugać sobie poręczny pastorał. Każdy, nawet najlepszy nóż z czasem ulega stępieniu, dlatego ważne jest, by pamiętać o regularnym ostrzeniu. Z dobrą ostrzałką to nie problem. Jeśli szukają Państwo ostrzałki do noży, nasza oferta z pewnością będzie satysfakcjonująca. Proponujemy wyselekcjonowane, sprawdzone ostrzałki do noży i kamienie do ostrzenia. Szczególnie polecamy produkty znanej i cenionej na całym świecie amerykańskiej marki Lansky. Osobom szukającym szczególnie poręcznego i wygodnego rozwiązania polecamy ostrzałkę Lansky Quick. W jej przypadku do naostrzenia wystarczy kilka ruchów. Ostrzałka posiada dwa rodzaje kamieni: wolframowy i ceramiczny. Gumowa rękojeść sprawia, że ostrzałka jest bezpieczna, pewnie leży w dłoni i nie wyślizguje się z ręki.

Uniwersalne i funkcjonalne systemy ostrzenia

Z naszych ostrzałek oprócz myśliwych skorzystają również wędkarze, miłośnicy survivalu i innych outdoorowych aktywności. Ostrzałki do noży dostępne w tej kategorii oprócz noży pozwolą naostrzyć także nożyczki, siekiery czy maczety. Wysoka jakość naszych produktów to gwarancja, że podczas ostrzenia nie uszkodzimy ostrza. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą futerałów na noże. Posiadamy zarówno futerały ze skóry naturalnej, jak i z wytrzymałej, trwałej codury. Jest w czym wybierać! Jest to także doskonały prezent dla myśliwego, bo tego nigdy nie za wiele. Tak samo jeśli chodzi o latarki myśliwskie, będące w szerokiej ofercie w naszym sklepie dla myśliwych. Jeśli szukacie ciekawych ofert zapraszamy do odwiedzenia nas w Piasecznie pod Warszawą.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się