×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Lansky

Nóż myśliwski to podstawowe i obowiązkowe wyposażenie myśliwego na polowaniu. Oczywiste jest, że każdy myśliwy posiadać musi również ostrzałkę. Ostrzałki do noży Lansky to jedne z czołowych produktów tego typu, znane każdemu nemrodowi. Historia tej amerykańskiej firmy sięga 1978 roku. W sklepie myśliwskim dolasu.pl znajdziecie różne modele ostrzałek do noży. Od najprostszych modeli Lansky Quick po specjalne diamentowe i ceramiczne ostrzałki z różnymi rodzajami tarcz do ostrzenia.

Lansky i noże myśliwskie

Ostrzałki Lansky świetnie nadają się do pracy zarówno z nożami o stałej klindze jak i z nożami składanymi. Oczywiście możemy także ostrzyć noże z naszej domowej kuchni. Dla każdego myśliwego niezależnie na jakie polowanie się wybieramy i co będziemy patroszyć ważne jest aby mieć ostry nóż. Dlatego ważne są ostrzałki do noży. Oczywiście jeśli będzie to polowanie na lisy nie nastawiamy się na patroszenie. Co innego jeśli wybieramy się na polowanie na zwierzynę grubą. Tutaj ostry nóż będzie niezbędny. Pamiętajmy, że rodzaj ostrzałki, który chcemy kupić musi być dostosowany do rodzaju stali z jakiej wykonane jest ostrze naszego noża. Niektóre modele są tak małe, że z powodzeniem zmieszczą się nawet w kieszeniach spodni. Jest to jeden z rodzajów akcesoriów, które zawsze powinniśmy mieć w swoim plecak myśliwski.

Akcesoria myśliwskie w sklepie dolasu.pl

Nasz sklep myśliwski dolasu.pl oferuje szeroką gamę różnego rodzaju produktów dla myśliwych. Poza asortymentem typu ostrzałki do noży Lansky mamy również dział pies myśliwski. Znajdziemy tam otoku, smycze i inny asortyment dla naszych polujących przyjaciół. Do tego deski na trofea, pasy do amunicji i broni i wiele innych produktów. Wiosną i jesienią ważna jest ochrona przed insektami. Wiemy jak dokuczliwe są meszki i komary a jak groźne kleszcze. Z nowości w naszym sklepie dla myśliwych polecamy Wam żywność liofilizowana. Idealnie nadaje się do spożywania na ambonie ale również podczas trekkingowych wypraw. Proste w przygotowaniu i zdrowe będziemy mogli zaspokoić głód i smacznie zjeść. Zapraszamy Was do naszego sklepu w Piasecznie, oczywiście również po ostrzałki Lansky.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się