×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Pastorały myśliwskie

Pastorały myśliwskie to podpórki pod broń, których zadaniem jest zwiększenie komfortu podczas oddawania strzału. Oczywiście pastorał myśliwski zwiększa  także precyzję i wygodę samego strzału. Te modele nie są bez znaczenia również dla ogólnego bezpieczeństwa podczas polowania. W naszej ofercie nie mogło ich zabraknąć. Proponujemy najwyższej jakości pastorały marek Primos i Vanguard. Posiadamy zarówno monopody, jak i tripody. Jest w czym wybierać a jak to zrobić przeczytacie na naszym blogu. Inne marki takie jak Harkila i Seeland również oferują ciekawe modele ułatwiające oddanie strzału.

Pastorały myśliwskie to celność i bezpieczeństwo

Pastorał pod broń pod broń to element, bez którego wielu nemrodów nie wyobraża sobie polowań. Pastorały myśliwskie są przydatne zwłaszcza wtedy, gdy musimy dłuższy czas utrzymywać broń w gotowości. Wówczas odciążają dłonie i ramiona, jednocześnie niwelując drgania i umożliwiając oddawanie dokładnych strzałów. W sprzedaży dostępne są dwa rodzaje pastorałów: pastorały monopody (z jedną nogą) oraz pastorały tripody (trójnożne). Każdy z myśliwych ma swoją ulubioną podpórkę. Ich wykorzystanie zależy również od rodzaju łowiska w którym polujemy. Monopod możemy z powodzeniem wykorzystywać również jako podpórkę przy chodzeniu. Każdy ma swój ulubiony rodzaj pastorał myśliwski, jednak większość ich rodzajów znajdziecie w sklep myśliwski dolasu.pl

Pastorał myśliwski czyli komfort

W tej kategorii znajdą Państwo pastorały myśliwskie renomowanych producentów, blisko związanych z łowiectwem. Te produkty są wysoko cenionych przez myśliwych na całym świecie. Stawiamy na rozwiązania solidnie wykonane, lekkie i łatwe w transporcie. Jeśli szukają Państwo profesjonalnego pastorału, u nas z pewnością go Państwo znajdą. Mamy także szeroką gamę kategorii akcesoria myśliwskie. `Specjalizujemy się w ubrania myśliwskie, których takie marki jak Seeland, Alaska czy Harkila są znane w całym świecie. Możecie je wszystkie zobaczyć na stornach internetowych naszego sklepu. Z przyjemnością zapraszamy Was również do naszego myśliwskiego salonu sprzedaży w Piasecznie.

Jak dobrać pastorały myśliwskie?

Jak już pisaliśmy istnieją różne modele. Wysuwane są szybko gotowe do zastosowania jednak jak wiemy im dłużej są używane tym bardziej hałasują. Zwykłe, klasyczne pastorały myśliwskie nie mają regulowanej wysokości. Monopody zaś nie są aż tak stabilne. Jak odpowiedni model wybrać przeczytacie na naszym blogu. Musimy mieć dużo wprawy aby skutecznie strzelać zwierzynę z takiego modelu. Oczywiście dla wprawnego strzelca nie stanowi to większego problemu. Możemy udać się na polowanie na lisy lub polowanie na muflony korzystając właśnie z takiego pastorału. Pamiętajcie również że pastorał myśliwski to doskonały prezent dla myśliwego. Zapraszamy do naszego sklepu w Piasecznie koło Warszawy.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się