×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Price
-
Marka
Availability

Okulary strzeleckie

Okulary strzeleckie nie tylko chronią jeden z naszych najważniejszych zmysłów przed uszkodzeniem ale również zwiększają komfort na strzelnicy. To absolutna podstawa dla osób ćwiczących na strzelnicy, zarówno tej otwartej, myśliwskiej jak i na zamkniętych strzelnicach sportowych. Okulary balistyczne, czyli okulary strzeleckie to niezbędne wyposażenie myśliwych, strzelców sportowych i czarnoprochowych. Profesjonalne okulary ochronne zabezpieczają oczy przed uszkodzeniem związanym uderzenie drobinek palącego się prochu, uderzeniem wylatującej z zamka po strzale łuski a także chronią przed promieniowaniem UV. Większość modeli okularów strzeleckich oferowanych przez nasz sklep myśliwski dodatkowo chronią wzrok przed promieniowaniem słonecznym, wydatnie poprawiając widoczność w słoneczne dni. W naszym sklepie znajdą Państwo sprawdzone okulary balistyczne – gwarantujące stuprocentową ochronę wzroku, a przy tym zapewniające wysoki komfort. Szczególnie polecamy znakomite modele firmy Evolution, idealne zarówno dla profesjonalistów, jak i dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z bronią.

Okulary strzeleckie – na strzelnice i w teren

Korzystanie z broni wymaga ostrożności i troski o bezpieczeństwo otoczenia oraz własne. Niezależnie od tego, jak duże posiada się doświadczenie, nie można zapominać o podstawowych środkach ostrożności. Jednym z nich są okulary strzeleckie, mające za zadanie uchronić osobę oddającą strzał przed uszkodzeniem wzroku poprzez drobinki prochu czy też łuskę. W konkurencjach strzeleckich takich jak bażant dodatkowo chronią nas przed odłamkami spadających rzutków. Okulary ochronne zawsze powinniśmy zabrać ze sobą na strzelnicę, gdzie w związku z często wysoką częstotliwością oddawania strzałów nasze oczy są szczególnie narażone na mechaniczne uszkodzenia oraz na promieniowanie słoneczne. Oczy to wyjątkowo wrażliwa część ciała, o czym nigdy nie powinniśmy zapomina. Nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzie, dlatego podczas korzystania z broni okulary strzeleckie musimy traktować jako ekwipunek z rodzaju must have.

Okulary ochronne w sklepie dolasu.pl

Jako specjaliści od odzieży i akcesoriów myśliwskich wiemy, że funkcjonalność musi iść w parze z wygodą, dlatego tworząc ofertę okularów strzeleckich postawiliśmy na produkty, które chronią wzrok, ale też nie powodują żadnego dyskomfortu. Dostępne w naszym asortymencie okulary Evolution odznaczają się doskonałym dopasowaniem do twarzy, a podczas noszenia są niemal niewyczuwalne. W efekcie nie dekoncentrują, co mogłoby negatywnie wpłynąć na celność oddawanych strzałów. Okulary strzeleckie Evolution posiadają wymienne soczewki o różnych kolorach, co pozwala dopasowanie ich do określonych warunków pogodowych. Soczewki posiadają filtr UV, dzięki czemu dodatkowo chronią wzrok przed promieniowaniem UV. W ofercie dostępne są również modele dla osób noszących okulary korekcyjne. Okulary strzeleckie Evolution są solidne i świetnie wyglądają. Polecamy !

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się