×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Okulary strzeleckie

Okulary strzeleckie nie tylko chronią jeden z naszych najważniejszych zmysłów przed uszkodzeniem ale również zwiększają komfort na strzelnicy. To absolutna podstawa dla osób ćwiczących strzelectwo, zarówno tej otwartej, myśliwskiej jak i na zamkniętych strzelnicach sportowych. Okulary na strzelnicę, czyli okulary strzeleckie to niezbędne wyposażenie myśliwych, strzelców sportowych i czarnoprochowych. Profesjonalny sprzęt zabezpieczają oczy przed uszkodzeniem związanym uderzenie drobinek palącego się prochu. Chroni przed uderzeniem wylatującej z zamka po strzale łuski a także  przed promieniowaniem UV.

Nowoczesne okulary strzeleckie

Większość modeli okularów strzeleckich oferowanych przez nasz sklep myśliwski dolasu.pl dodatkowo chronią wzrok przed promieniowaniem słonecznym, wydatnie poprawiając widoczność w słoneczne dni. W naszym sklepie znajdą Państwo sprawdzone okulary balistyczne – gwarantujące stuprocentową ochronę wzroku, a przy tym zapewniające wysoki komfort. Szczególnie polecamy znakomite modele firmy Evolution, idealne zarówno dla profesjonalistów, jak i dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z bronią.

Okulary na strzelnicę i w teren

Korzystanie z broni wymaga ostrożności i troski o bezpieczeństwo otoczenia oraz własne. Niezależnie od tego, jak duże posiada się doświadczenie, nie można zapominać o podstawowych środkach ostrożności. Jednym z nich są okulary strzeleckie, mające za zadanie uchronić osobę oddającą strzał przed uszkodzeniem wzroku poprzez drobinki prochu czy też łuskę. Drugim niezbędnym elementem są ochronniki słuchu. Fala uderzeniowa może uszkodzić ucho środkowe oraz błędnik. W konkurencjach strzeleckich takich jak bażant dodatkowo chronią nas przed odłamkami spadających rzutków.

Co zabrać na strzelnicę?

Okulary ochronne zawsze powinniśmy zabrać ze sobą na strzelnicę. Tam w związku z często wysoką częstotliwością oddawania strzałów nasze oczy są szczególnie narażone na mechaniczne uszkodzenia oraz na promieniowanie słoneczne. Oczy to wyjątkowo wrażliwa część ciała, o czym nigdy nie powinniśmy zapomina. Nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć, dlatego podczas korzystania z broni okulary strzeleckie musimy traktować jako ekwipunek z rodzaju must have.

Okulary strzeleckie w sklepie dolasu.pl

Jako specjaliści od ubrań myśliwskich wiemy, że funkcjonalność musi iść w parze z wygodą. Dlatego tworząc ofertę okulary strzeleckie postawiliśmy na produkty, które chronią wzrok, ale też nie powodują żadnego dyskomfortu. Dostępne w naszym asortymencie okulary Evolution odznaczają się doskonałym dopasowaniem do twarzy, a podczas noszenia są niemal niewyczuwalne. W efekcie nie dekoncentrują, co mogłoby negatywnie wpłynąć na celność oddawanych strzałów. Okulary strzeleckie Evolution posiadają wymienne soczewki o różnych kolorach, co pozwala dopasowanie ich do określonych warunków pogodowych. Soczewki posiadają filtr UV, dzięki czemu dodatkowo chronią wzrok przed promieniowaniem UV. W ofercie dostępne są również modele dla osób noszących okulary korekcyjne. Okulary strzeleckie Evolution są solidne i świetnie wyglądają. Polecamy !

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się