×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Letnie kurtki myśliwskie

Polowanie w naszym kraju trwa również w cieplejsze miesiące jesienne no i w lecie. Nie znaczy to, że nie zaskoczy nas chłód czy deszcz podczas polowania. Dlatego doskonałym wyborem będą letnie kurtki myśliwskie. Kurtki myśliwskie na lato to dobre rozwiązanie a szeroką bazę modeli znajdziecie w naszym sklepie dla myśliwych. Lekkie egzemplarze w żaden sposób nie ograniczają ruchów myśliwego i nie szeleszczą przy poruszaniu się.

Letnie kurtki myśliwskie z membraną

Wbrew pozorom membrana wodoodporna w kurtki myśliwskie na lato nie jest taką dziwną sprawą. Letnie deszcze potrafią być intensywne. Chłodniejsze dni i wieczory zdarzają się nawet w okresie letnim. Planując polowanie w tym czasie, również należy zadbać o swój komfort termiczny, który w ogromnym stopniu przyczynia się do sukcesu całej wyprawy. Membrany takie jak Seetex w ubraniach Seeland czy HSP w produktach Harkila skutecznie chronią od deszczu.  Polowanie na ambonie czy też z zasiadki będzie na pewno przyjemniejsze w letnie kurtki myśliwskie.

Kurtki myśliwskie na lato w kamuflażu

Egzemplarze które sprzedajemy w naszym sklepie myśliwskim zostały wykonane w większości nieszeleszczącego materiału. Co ważne nie szeleści on przy poruszaniu się. Kolorystyka bazująca przede wszystkim na ciemnej zieleni lub kamuflażu świetnie sprawdza się w polskich lasach. Letnie kurtki myśliwski, które tak jak kurtka Lagan i jej odpowiednik w kamuflażu AXIS kurtka myśliwska Lagan Camo. Kolejne modele to kurtka Hawker Trek czy model w kamuflażu BlindTech Invisible kurtka myśliwska Ranger Alaska nie posiadają wodoodpornej membrany. Jednak świetnie sprawdzą się podczas lekkich opadów. Ich materiał jest pokryty substancją DWR. Przy lekkich opadach chroni materiał przed nasiąkaniem dzięki zmniejszeniu napięcia powierzchniowego. Należy jednak pamiętać, że nie są to kurtki wodoodporne.

Funkcjonalność ubrań dla myśliwych

Modele dostępne w sklepie są wyposażone w funkcjonalne kieszenie, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Odpowiedni krój sprawia, że kurtka jest wygodna w użytkowaniu. Specjalny materiał dopasowuje kurtki do kształtów anatomicznych człowieka. Kurtki myśliwskie na lato to również idealna ochrona przed insektami. W tych modelach szczeliny wentylacyjne siatkowane, co podnosi bezpieczeństwo. W ofercie sklepu myśliwskiego dolasu.pl znajdziecie typowo letnie, cienkie ale idealne na cieplejsze dni kurtki.

Lekkie kurtki myśliwskie dla Dian

W naszej ofercie znalazły się modele przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Kurtki dla Dian są taliowane i w niektórych wypadkach dodatkowo ocieplone dzięki czemu mamy komfort termiczny. Nasz sklep dokłada wszelkich starań aby posiadać pełną rozmiarówkę oferowanych produktów, czasami ściągamy je na Państwa zamówienie bezpośrednio od producenta. Należy pamiętać, że jeśli chcemy kupić kurtkę i spodnie myśliwskie to powinniśmy zajrzeć do zakładki letnie komplety myśliwskie

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się