×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Letnie kurtki myśliwskie

529,00 zł
Letnia kurtka przeciwdeszczowa, bardzo lekka i poręczna.  Dzięki temu, że jest wykonana z cienkiego materiału, można ją zwinąć i zmieści się w każdym plecaku. Kaptur można schować w kołnierzu.

Chłodniejsze dni i wieczory zdarzają się nawet w okresie letnim. Planując polowanie w tym czasie, również należy zadbać o swój komfort termiczny, który w ogromnym stopniu przyczynia się do sukcesu całej wyprawy. Doskonałym wyborem będą letnie kurtki myśliwskie. Lekkie egzemplarze w żaden sposób nie ograniczają ruchów myśliwego i nie szeleszczą przy poruszaniu się. Część letnich modeli kurtek myśliwskich takich jak Key Point Active posiadają wodoodporną membranę Seetex. Zapewnia ona komfortowe polowanie podczas opadów a także dobrze odprowadza wilgoć od ciała. Kurtki myśliwskie z membraną są niezastąpione zarówno podczas polowania z podchodu, jak i zasiadki a także sprawdzą się podczas spacerów po lesie. Oprócz tego w ofercie znajdują się kurtki myśliwskie bez membrany.

Kurtki myśliwskie na wiosnę i lato – jakie modele można jeszcze znaleźć w naszym sklepie

Egzemplarze dostępne w asortymencie zostały wykonane w większości nieszeleszczącego materiału, który nie szeleści przy poruszaniu się. Kolorystyka bazująca przede wszystkim na ciemnej zieleni lub kamuflażu świetnie sprawdza się w polskich lasach. Letnie kurtki myśliwski, które tak jak kurtka Lagan czy jej odpowiednik w kamuflażu AXIS kurtka myśliwska Lagan Camo, kurtka Hawker Trek czy model w kamuflażu BlindTech Invisible kurtka myśliwska Ranger Alaska nie posiadają wodoodpornej membrany. Jednak świetnie sprawdzą się podczas lekkich opadów. Ich materiał jest pokryty substancją DWR która przy lekkich opadach chroni materiał przed nasiąkaniem dzięki zmniejszeniu napięcia powierzchniowego. Należy jednak pamiętać, że nie są to kurtki wodoodporne.

Modele dostępne w sklepie są wyposażone w funkcjonalne kieszenie, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Odpowiedni krój sprawia, że kurtka jest wygodna w użytkowaniu, specjalny materiał dopasowuje kurtki do kształtów anatomicznych człowieka. W ofercie sklepu myśliwskiego dolasu.pl znajdziecie typowo letnie, cienkie ale idealne na cieplejsze dni kurtki, takie jak model myśliwski Tradition z firmy Percussion.

Lekkie kurtki myśliwskie dla niej i dla niego

W naszej ofercie znalazły się modele przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Kurtki dla Dian są taliowane, w niektórych wypadkach dodatkowo ocieplone. Nasz sklep dokłada wszelkich starań aby posiadać pełną rozmiarówkę oferowanych produktów, czasami ściągamy je na Państwa zamówienie bezpośrednio od producenta. Należy pamiętać, że jeśli chcemy kupić kurtkę i spodnie myśliwskie to powinniśmy zajrzeć do zakładki letnie komplety myśliwskie

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się