×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Polary myśliwskie dla Dian

Polary myśliwskie dla Dian są wykorzystywane równie często na polowaniu jak i na co dzień. Nasze klientki wykorzystują kurtki polarowe jako ocieplacz, pod zimową kurtkę a w cieplejsze dni jako odzież wierzchnią na polowanie, do pracy w łowisku czy na spacer. Polar myśliwski zapewnia swobodę ruchów, ciepło, dobrą wentylację, jest przy tym trwały, łatwo się czyści lub pierze. Funkcjonalność polarów dla Dian zapewnia duża ilość kieszeni, ściągacze pozwalające dopasować ubranie do kształtu ciała, zastosowanie membrany lub dodatkowego ocieplenia. 

Polary na polowanie – jak są wykonane?

Polary myśliwskie dla Dian są wykonane z materiałów wysokiej jakości. Dzięki temu można je użytkować przez kilka sezonów, a one nie utracą swoich najważniejszych właściwości, czyli wytrzymałości, dobrej regulacji ciepła oraz zapewnienia skórze dostępu do powietrza. Jednak co dokładnie wpływa na to, że polary myśliwskie dla Dian są tak dobre?

To przede wszystkim korzystanie ze sprawdzonych rozwiązań. Jednym z nich jest właśnie polar. To dzianina wykonana z PET oraz innych tworzyw sztucznych. Polar jest hydrofobowy i ma właściwości, które sprawiają, że znakomicie zatrzymuje ciepło. Wyróżnia się także paroprzepuszczalnością, dzięki czemu dobrze odprowadza pot. W przypadku polarów na polowanie stosuje się także różne kompozyty materiałów, które wpływają na jeszcze większą wytrzymałość, termoizolację i wygodę.

Specjalne technologie zapewniają ciepło i wygodę

Polary na polowanie dla Dian to grupa produktów, która jest wykonana z ogromną starannością. Polar jest głównym materiałem, z którego produkuje się odzież, jednak nie brakuje elementów garderoby, które są szyte zgodnie z zaawansowanymi technologiami, które jeszcze bardziej uwydatniają najlepsze cechy polaru lub uzupełniają jego właściwości.

Do takich technologii szycia można zaliczyć na przykład ocieplenie Primaloft czy elastyczne panele wykonane z Arc-Stretch. Dzięki temu polary na polowanie dla Dian są niezwykle ciepłe, a także elastyczne, co sprawia, że można korzystać z produktu, który jednocześnie zapewnia odpowiednią temperaturę, a także ogromną swobodę ruchów. Elastyczne panele wykonane z Arc-Stretch mają jeszcze jedną cechę szczególną. Oprócz tego, że wpływają na większą swobodę ruchów, to dostosowują się do kształtu kobiecej figury – podkreślają sylwetkę posiadaczki.

Kolory, które pozwalają czuć się swobodnie w lesie

Właściwy odcień ubrań noszonych podczas polowania to niezwykle ważny aspekt, jeżeli chodzi o swobodne przemieszczanie się po lesie. Dzięki specjalnie dobranym barwom polarów myśliwskich dla Dian można być niezauważonym dla zwierzyny i znakomicie zgrywać się z otoczeniem. Tym charakteryzują się na przykład polary myśliwskie dla Dian z serii Blind Tech II. Ta technika kamuflażu pozwala niezauważenie przemieszczać się po lesie. Odpowiedni balans kolorów, a także geometria rozstawienia odcieni sprawia, że polary myśliwskie dla Dian przypominają liście czy gałęzie. 

Polary myśliwskie dla Dian – praktyczne i funkcjonalne elementy garderoby

Polary myśliwskie dla Dian są wytrzymałe, niesamowicie praktyczne i doskonale wkomponowują się w kolory lasu. Funkcjonalność zapewniają konkretne rozwiązania, takie jak na przykład liczne ściągacze w pasie czy rękawach, wysokie kołnierzyki, pojemne kieszenie i niezawodne zapięcia. Taka charakterystyka polarów myśliwskich dla Dian sprawia, że te elementy garderoby znakomicie się sprawdzają nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Dobre polary myśliwskie dla Dian w dolasu.pl

Najlepsze polary myśliwskie dla Dian można znaleźć na stronie dolasu.pl. W katalogach sklepu znajdują się wyselekcjonowane produkty od renomowanych producentów, na przykład Härkila, Seeland, Alaska, Anar czy Fjällräven. Oprócz tego można wybierać spośród szerokiej gamy rozmiarów. Duża liczba fasonów, a także polarów na polowanie wykonanych z różnorodnych materiałów to tylko niektóre z powodów, dla których warto zapoznać się z ofertą sklepu dla myśliwych dolasu.pl. Każdy zamówiony produkt może być odesłany po 21 dniach w przypadku, gdy kupująca nie zdecyduje się na zatrzymanie polaru.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się