×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Kurtki myśliwskie z membraną

Wodoodporna i oddychająca membrana zrewolucjonizowała szeroko pojęty rynek ubrań outdoorowych. Kurtki myśliwskie z membraną zapewniają komfort termiczny, oddychają dzięki czemu mniej się pocimy.  Wodoodporne kurtki myśliwskie chronią przed deszczem, wiatrem czy śniegiem. Jest oczywiste, że dla myśliwego polującego od wczesnej jesieni do wiosny odzież myśliwska z membraną musi znaleźć się w szafie.

Ocieplane Kurtki myśliwskie z membraną

Kurtki myśliwskie z membraną możemy podzielić na parę grup produktowych. Pierwsze wodoodoporne kurtki myśliwskie to modele typowo zimowe. Nasz sklep myśliwskie dolasu.pl posiada ich szeroki wybór. Prezentację możemy zacząć od modelu Seeland Taiga ocieplanego Thinsulate i gwarantującym komfort nawet w duże mrozy. Kolejną propozycją będzie Seeland Helt produkowany aż do rozmiaru 64.  Kolejna propozycja to ocieplana polarem kurtka myśliwska Percussion Grand Nord.

Wodoodporne kurtki myśliwskie na zbiorówki

Kurtki myśliwskie z membraną występują również w modelach przeznaczonych na polowania zbiorowe, gdzie obowiązkowy jest jaskrawy, ostrzegający innych myśliwych kolor. Z tych modeli dużo oferuje fińska firma Alaska. Wodoodporna kurtka myśliwska   Superior Blaze 3D, czy też Tundra Blaze 3D to świetny wybór na popularne wśród myśliwych zbiorówki. Oczywiście do każdego rodzaju kurtki oferujemy spodnie myśliwskie odpowiedniego modelu. Pamiętajcie, że kurtka na polowania zbiorowe powinna posiadać jaskrawe wstawki. Zwierzęta widzą monochromatycznie a dla naszych kolegów po strzelbie będziemy dobrze widoczni.

Rodzaje i kolory odzieży myśliwskiej

Najbardziej popularne są oczywiście całoroczne kurtki myśliwskie w klasycznych kolorach czyli zieleni, przechodzącej w oliwkę. Tutaj propozycji jest tak duże, że zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego w Piasecznie gdzie znajdziecie je na półkach sklepowych. Nasze propozycje to Alaska Extreme Lite lub Harkila Mountain Hunter ProW ofercie są również wodoodporne kurtki myśliwskie w kamuflażu. Mamy różne rodzaje kamuflażu od tradycyjnego Mossy Oak po nowoczesny kamuflaż pixelowy. Sprawdzi się idealnie w polowanie na zwierzynę grubą lub polowaniu na lisy.

Odzież myśliwska w naszym sklepie

Jeśli szukacie kompletu myśliwskiego z membraną, to nasz sklep myśliwski oferuje szeroką gamę takich ubrań. Nowoczesne membrany mają wysokie parametry do 20.000mm. Dzięki temu kurtki myśliwskie z membraną sprawdzają się podczas intensywnego wysiłku. Harkila opracowała własną membranę charakteryzująca się małą głośnością. Klasyczne membrany w ubraniach myśliwskich hałasują i szeleszczą przy poruszaniu się. Membrana HWS, czyli har kila Weather System jest cicha i świetnie odprowadza wilgoć na zewnątrz.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się