×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Kurtki myśliwskie z membraną

Wodoodporna i oddychająca membrana zrewolucjonizowała szeroko pojęty rynek ubrań outdoorowych. Ubrania z membraną zapewniają komfort termiczny, oddychają dzięki czemu mniej się pocimy i chronią przed deszczem, wiatrem czy śniegiem. Jest oczywiste, że dla myśliwego polującego od wczesnej jesieni do wiosny ubrania z membraną musi znaleźć się w szafie.

Kurtki myśliwskie z membraną możemy podzielić na ocieplane, typowo zimowe. W naszym sklepie znajdziecie ich szeroki wybór. Prezentację możemy zacząć od modelu Seeland Taiga ocieplanego Thinsulate i gwarantującym komfort nawet w duże mrozy. Kolejną propozycją będzie Seeland Helt produkowany aż do rozmiaru 64, czy też ocieplana polarem Percussion Grand Nord.
Kurtki myśliwskie z membraną występują również w modelach przeznaczonych na polowania zbiorowe, gdzie obowiązkowy jest jaskrawy, ostrzegający innych myśliwych kolor. Z tych modeli dużo oferuje fińska firma Alaska. Kurtka Superior Blaze 3D, czy też Tundra Blaze 3D to świetny wybór na popularne wśród myśliwych zbiorówki.

Najbardziej popularne są oczywiście całoroczne kurtki myśliwskie w klasycznych kolorach czyli zieleni, przechodzącej w oliwkę. Tutaj propozycji jest tak duże, że zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego w Piasecznie gdzie znajdziecie je na półkach sklepowych. Nasze propozycje to Alaska Extreme Lite lub Harkila Mountain Hunter Pro.

Jeśli szukacie kompletu myśliwskiego z membraną, to nasz sklep myśliwski oferuje szeroką gamę takich ubrań. Zajrzyjcie na zakładkę komplety myśliwskie z membraną.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się