×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Bielizna Nordic Heat

Bielizna Nordic Heat to nowości myśliwskie 2022, które podbijają rynek odzież myśliwska w naszym kraju. Cienkie ubranie, które tak jak klasyczna odzież termalna odprowadza wilgoć i pot od ciała, ma jeszcze jedno zadanie. Dzięki nowoczesnej technologii włókien węglowych zapewnia ciepło. Zewnętrzne źródło prądu, czyli power bank zasila włókna, które się rozgrzewają. W ten sposób mamy własną grzałkę tuż przy ciele i możemy swobodnie regulować zadaną temperaturę. Niezależnie czy to polowanie na daniele czy też ptaki łowne. W ten sposób gwarantujemy, że nie będziecie mieć problemu z kontrolowaniem ustawienia żądanej temperatury.

Bielizna Nordic Heat na polowaniu

Oczywiście Nordic Heat to nie tylko grzejąca bielizna. Firma produkuje całą gamę produktów grzejących. Poza bielizna Nordic Heat i różnymi częściami garderoby sprzedajemy i posiadamy w ofercie podgrzewane siedziska czy tez powerbanki którymi można ogrzać ręce. Zapraszamy do odwiedzenia naszej kategorii odzież grzejąca aby zobaczyć pełna ofertę producenta. Wysoka, skandynawska jakość i sprawdzone technologie sprawiają, ze produkty Nordic Heat są praktycznie bezawaryjne. Polując w zimne dni możemy bez problemu regulować temperaturę grzania i to w trzech zakresach. Dzięki temu działania powerbanków wydłuża się i ich jedno ładowanie na pewno wystarczy na cały dzień polowania. Po polowaniu gdy odpoczywamy i bielizna termalna jest wystarczającym strojem, stanowi świetną ochrona przed insektami.

Jak dobrać rozmiar w sklepie internetowym

Wydaje się, że kupowanie ubrań na odległość może być trudne. Oczywiście nie jest to to samo co przymierzenie odzieży w sklepie stacjonarnym. Bielizna Nordic Heat tak samo jak inna odzież myśliwska prezentowana w sklepie myśliwskim dolasu.pl ma swoje tabele rozmiarów. Wystarczy porównać podstawowe wymiary swojej odzieży do danych przedstawionych w tabeli i wybrać odpowiedni rozmiar. W ten sposób marginalizujemy możliwość błędu. Jeśli nawet ubranie myśliwskie zakupione w naszym sklepie nie będzie pasować, to możecie je zwrócić lub wymienić w ciagu 21 dni. Wszystkich, którzy mogą zapraszamy do naszego myśliwskiego salonu sprzedaży. Jesteśmy w Piasecznie pod Warszawą i na pewno nie będziecie mieć problemu, żeby znaleźć miejsce do parkowania.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się