×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Wyprzedaż

Promocje w sklepie myśliwskim kojarzą się z hasłem tanie ubrania myśliwskie. Po części jest to oczywiście prawda. Pamiętajmy jednak, że stwierdzenie tanio jest względne. Może oznaczać towary które możemy kupić za niewielkie dla nas pieniądze. A równie dobrze mogą to być wysokiej jakości produkty których standardowe ceny zostały po prostu obniżone. Sklep myśliwski dolasu.pl oferuje w dziale promocje obie grupy produktów.

Promocje dla myśliwych

Dostawy nowych ubrania myśliwskie do naszego sklepu odbywają się zwykle dwa razy w roku. Wtedy właśnie w naszym sklepie goszczą promocje. Wiosną przyjeżdza pierwsza kolekcja a w sierpniu i wrześniu kolekcja jesienno-zimowa. Właśnie wtedy najczęściej robimy promocje na artykuły, które są już z poprzednich sezonów. W dobrych cenach można kupić końcówki kolekcji takich rzeczy jak buty trekkingowe czy spodnie myśliwskie. Możecie znaleźć wtedy tanie ubrania myśliwskie. W okresie zimowym w promocji będą koszulki myśliwskie czy letnie komplety myśliwskie. Na wiosnę będziemy przeceniać zimowe komplety myśliwskie czy też takie produkty jak odzież grzejąca. Do tego promocje i wyprzedaże reklamujemy również na naszych stronach w portalach społecznościowych.

Tanie ubrania myśliwskie w dolasu.pl

Jeśli szukacie atrakcyjnych cenowo produktów to oczywiście znajdziecie je w naszym sklepie myśliwskim. Są marki myśliwskie, które są przystępne cenowo i do tego oferują dobrą jakość swoich produktów. Do takich marek zaliczymy ubrania myśliwskie francuskiej firmy Percussion. Sklep myśliwski dolasu.pl sprzedaje je już od wielu lat i cieszą się one dużym zainteresowaniem polskich myśliwych. Promocje dotyczą również tej marki. W ofercie naszego sklepu jest także polska marka Graff. Kurtki myśliwskie i polary dla myśliwych w atrakcyjnych cenach a do tego polskiego producenta.

Jak kupować ubrania w sklepie internetowym?

Dobranie odpowiedniego rozmiaru może wydawać się trudne. Nasz sklep myśliwski dolasu.pl zadbał o to aby było to dla Was proste. Promocje w naszym sklepie są również starannie przygotowane. Do każdego produktu przygotowaliśmy tabelę rozmiarów. W tabeli znajdziecie faktyczne rozmiary kurtki lub spodni. Wystarczy, że porównacie te wielkości z posiadanymi w szafie kurtkami czy polary myśliwskie. Oczywiście jeśli mimo to nie traficie z rozmiarem to nie ma najmniejszego problemu. Macie aż 30 dni na odesłanie nietrafionego zakupu. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży do Piaseczna pod Warszawą. Znajdziecie tam szeroką gamę produktów w tym duże promocje.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się