×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Klasyczne kamizelki myśliwskie

Klasyczne kamizelki myśliwskie to rozwiązanie, na które decyduje się wielu polujących. Zarówno Diany, jak i myśliwi na pewno docenią jakość wykonanych produktów, a także ich niesamowitą funkcjonalność. To wszystko możliwe jest za sprawą korzystania ze sprawdzonych materiałów bardzo dobrze reagujących podczas wymagających warunków atmosferycznych oraz dynamicznego poruszania się.

Klasyczne kamizelki myśliwskie na polowanie

Miłośnikom sprawdzonych rozwiązań na pewno przypadną do gustu klasyczne kamizelki myśliwskie. Nazywa się je tak ze względu na ponadczasowy krój, a także stosowanie materiałów, które wpływają zarówno na utrzymywanie odpowiedniej temperatury, jak i charakterystyczny wygląd. Do produktów o takiej specyfice można zaliczyć na przykład klasyczne kamizelki myśliwskie Angus firmy Harkila.

Ubrania myśliwskie Harkila

Klasyczne kamizelki myśliwskie Angus zachwycają swoim wyglądem już od pierwszego spojrzenia. Dzieje się tak za sprawą zastosowania bawolej skóry – niezwykle trwałego materiału, który oprócz niesamowicie estetycznej prezencji robi wrażenie parametrami wytrzymałościowymi. Skóra bawola jest nawet do trzech razy grubsza niż skóra bydlęca. Oznacza to, że jest bardzo wytrzymała, mocna i odporna na rozdarcia. Znakomicie zatrzymuje także ciepło. Idealna na polowanie w Namibii. Oprócz tegomodele Angus są bardzo praktyczne. Duński producent wyposażył je w funkcjonalne kieszenie zapinane na zamek błyskawiczny. Dzięki temu przedmioty umieszczone w kieszeni są dobrze zabezpieczone.

Klasyczne kamizelki myśliwskie polarowe

Myśliwi często wybierają także ubrania wykonane z polaru. Materiał ten składa się zazwyczaj z PET oraz włókien sztucznych. Dzięki takim składnikom ubrania wykonane z polaru mają bardzo dobre właściwości termoizolacyjne, a także higroskopijne. Dlatego polary myśliwskie tak samo jak kamizelki są tak popularne. Oprócz tego są one w dość dużym stopniu paroprzepuszczalne, co sprawia, że pot szybko odparowuje. Przykładem takiego produktu jest kamizelka Presly, która została dodatkowo wzmocniona mikrowelurem. Jest wyposażona w dwie przednie kieszenie zapinane na suwak.

Klasyczne kamizelki myśliwskie puchowe

Do popularnych wśród myśliwych produktów należą również modele puchowe. Puch to materiał, który jest pozyskiwany od zwierząt, a konkretnie od ptactwa wodnego, na przykład gęsi lub kaczek. Bardzo dobrze absorbuje wilgoć, a także zatrzymuje ciepło, dzięki czemu cieszy się ogromną popularnością. Ponadto kamizelki z puchu są lekkie, świetnie sprawdzają się jako ocieplacz pod kurtkę membranową. Co więcej, w asortymencie dolasu.pl można również znaleźć kamizelki puchowe, które są dwustronne – w kamuflażu leśnym oraz w kolorze pomarańczowym.

Odzież myśliwska w dolasu.pl

Funkcjonalne klasyczne kamizelki myśliwskie wysokiej jakości można znaleźć w sklepie dolasu.pl. W naszej ofercie znajdują się produkty w różnych rozmiarach o rozmaitej kolorystyce, a także różnym materiale wykonania. Mogą to być kamizelki puchowe, polarowe czy uszyte na przykład z wykorzystaniem materiałów syntetycznych, jak poliester.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się