×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Noże składane

Posiadanie noża to obowiązek myśliwego na polowaniu. Nic w tym dziwnego, ten niezwykle użyteczny element ekwipunku przydaje się w trakcie wykonywania różnych czynności myśliwskich. Noże składane charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami, dzięki czemu można je przechowywać nawet w niewielkiej kieszeni. Ponadto nie wymagają pokrowca, ponieważ po złożeniu ryzyko przypadkowego przecięcia nie występuje.

Profesjonalne noże składane dla myśliwych i nie tylko

W asortymencie naszego sklepu dla myśliwych znajdą Państwo szeroki wybór noży wykonanych z wysokogatunkowych materiałów gwarantujących perfekcyjną ostrość. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja klingi w połączeniu z wyprofilowaną rękojeścią zapewnia najwyższy komfort użytkowania. W ofercie naszego sklepu znajdują się znane wszystkim myśliwym skandynawskie noże EKA, modele Swede 10 i Swede 8 a także doskonałe modele noży myśliwskich Marttiini. Noże składane są wykorzystywane nie tylko przez myśliwych, ale również przez wędkarzy oraz miłośników aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, bushcraftu i survivalu.

Kieszonkowe noże – kluczowe parametry techniczne

Jednym z najważniejszych wyznaczników jakości noża jest twardość stali wyrażana w stopniach HRC. Dlaczego jest to takie ważne? Im wyższy parametr HRC, tym stal jest twardsza, a co za tym idzie, dłużej pozostaje ostra. Dodatkowo noże składane charakteryzujące się wysokim parametrem HRC są zdecydowanie łatwiejsze w ostrzeniu. Nasze topowe foldery mają aż 59 stopni w skali Rockwella, dzięki czemu idealnie sprawdzą się przy patroszeniu i skórowaniu. Jedną z wielu zalet noży dostępnych w naszym sklepie jest wytrzymałość. Nóż używany zgodnie ze swoim przeznaczeniem z pewnością posłuży właścicielowi przez długie lata, nawet w przypadku intensywnego użytkowania w trudnych warunkach.

Kieszonkowe piły do kości

Oprócz wysokiej klasy noży składanych proponujemy Państwu również lekkie, aczkolwiek wytrzymałe piły do kości. Specjalnie zaprojektowana rękojeść piły do kości Harkila gwarantuje pewny chwyt, a niezwykle ostre i twarde zęby z łatwością poradzą sobie nawet z grubymi kośćmi.

Ostrzałki do noży i pozostałe akcesoria

W ofercie naszego sklepu można znaleźć również ostrzałki do noży, rekomendowne zarówno do stali nierdzewnej jak i stali węglowej. Oferujemy zarówno klasyczne ostrzałki, jak i modele ze specjalną podstawką umożliwiającą ostrzenie noży pod różnym kątem. Dodatkowo proponujemy futerały na noże składane wykonane z wytrzymałej skóry.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się