×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Noże składane

Noże składane to obowiązek myśliwego na polowaniu. Nic w tym dziwnego, ten niezwykle użyteczny element ekwipunku przydaje się w trakcie wykonywania różnych czynności myśliwskich. Noże składane charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami, dzięki czemu można je przechowywać nawet w niewielkiej kieszeni. Ponadto nie wymagają pokrowca, ponieważ po złożeniu ryzyko przypadkowego przecięcia nie występuje.

Profesjonalne noże składane dla myśliwych i nie tylko

W asortymencie naszego sklepu myśliwskiego dolasu.pl znajdą Państwo szeroki wybór noży wykonanych z wysokogatunkowych materiałów gwarantujących perfekcyjną ostrość. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja klingi w połączeniu z wyprofilowaną rękojeścią zapewnia najwyższy komfort użytkowania. W ofercie naszego sklepu znajdują się znane wszystkim myśliwym skandynawskie noże EKA, modele Swede 10 i Swede 8 a także doskonałe modele noży myśliwskich Marttiini. Noże składane są wykorzystywane nie tylko przez myśliwych, ale również przez wędkarzy oraz miłośników aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, bushcraftu i survivalu.

Kieszonkowe noże – kluczowe parametry techniczne

Jednym z najważniejszych wyznaczników jakości jest twardość stali wyrażana w stopniach HRC. Dlaczego jest to takie ważne? Im wyższy parametr HRC, tym stal jest twardsza, a co za tym idzie, dłużej pozostaje ostra. Dodatkowo noże składane charakteryzujące się wysokim parametrem HRC są zdecydowanie łatwiejsze w ostrzeniu. Nasze topowe foldery mają aż 59 stopni w skali Rockwella, dzięki czemu idealnie sprawdzą się przy patroszeniu i skórowaniu. Jedną z wielu zalet noży dostępnych w naszym sklepie jest wytrzymałość. Nóż używany zgodnie ze swoim przeznaczeniem z pewnością posłuży właścicielowi przez długie lata, nawet w przypadku intensywnego użytkowania w trudnych warunkach. Jest to również idealny prezent dla myśliwego.

Kieszonkowe piły do kości

Oprócz wysokiej klasy noży składanych proponujemy Państwu również lekkie, aczkolwiek wytrzymałe piły do kości. Specjalnie zaprojektowana rękojeść piły do kości Harkila gwarantuje pewny chwyt. Do tego niezwykle ostre i twarde zęby z łatwością poradzą sobie nawet z grubymi kośćmi.

Ostrzałki i noże składane

W ofercie naszego sklepu można znaleźć również ostrzałki do noży, rekomendowne zarówno do stali nierdzewnej jak i stali węglowej. Oferujemy zarówno klasyczne ostrzałki, jak i modele ze specjalną podstawką umożliwiającą ostrzenie noży pod różnym kątem. Dodatkowo proponujemy futerały na noże składane wykonane z wytrzymałej skóry.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się