×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

EKA

Świetnej jakości szwedzka stal jaką mają noże myśliwskie EKA. Jak wiemy nóż myśliwski może być albo ze składaną ale i ze stałą klingą. Firma posiada je oczywiście w obu tych wariantach. Modele noży ze składaną klingą to bardzo dobrze znany wszystkim myśliwym nóż Swingblade G3, który posiada dwa ostrza. Pierwsze z nich wykorzystujemy do patroszenia i skórowania, drugie jest bardziej klasyczne i przydatne na co dzień. Ostrze Swingblad’a wyprodukowaliśmy ze nierdzewnej stali Sandvik 12C27, posiadają również sprawdzoną w wielu warunkach blokadę ostrza typu Back Lock.

Noże EKA na polowanie

Kultowy Swingbalde model występuje również w wersji pomarańczowej. Klasyczny nóż myśliwski ze składanym ostrzem to model Swede 10. Ostrze noży myśliwski EKA Swede 10 i 8 zostały wykonaliśmy ze stali nierdzewnej SANDVIK 12C27. Posiada ona twardości 57-59 HRC i idealnie spełniającej oczekiwania myśliwych. Dwie długości ostrza pozwalają na dopasowanie go do własnych upodobań. Jaskrawe kolory zapobiegają w dużej mierze zgubieniu lub pozostawieniu noża w miejscu patroszenia. Pakując noże myśliwskie do plecaka nie zapomnijmy również o latarka czołowa. To niezbędny element przy patroszeniu w szarówce lub po zmroku. Nasz sklep myśliwski dolasu.pl posiada szeroką ofertę latarek dla myśliwych.

Noże z drewnianą rękojeścią i stałym ostrzem

Noże ze stałym ostrzem są równie chętnie kupowane przez polskich myśliwych. EKA oferuje tutaj bardzo dobre modele, a jednym z nich jest Nordic W12. Dla miłośników drewnianych rękojeści sklep myśliwski dolasu.pl oferuje Swede 10 Bubinga. Wybierając rękojeść pamiętajcie, że noże to jedne z najczęściej gubionych elementów wyposażenia myśliwego. Dlatego noże EKA są sprzedajemy również i z pomarańczową, lepiej widoczną rękojeścią. Wszystkie modele można oczywiście zobaczyć w naszym sklepie w Piasecznie koło Warszawy i bez problemu zaparkować.

Noże EKA dla myśliwych

Noże myśliwskie to idealny prezent dla myśliwego. Myśliwski gubią noże i zostawiają je na ambonach myśliwskich więc na pewno każdy taki prezent będzie trafiony. Jeśli jednak EKA nie przypadnie Wam do gustu to noże myśliwskie to nie jedyny nasz pomysł. Najlepszym pomysłem jest bon upominkowy. Możemy wystawić go dla Was na dowolna kwotę.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się