×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Rękawice i czapki podgrzewane

Odzież podgrzewana to nowość która przyszła do nas, czyli do łowiectwa z turystyki. Rękawice i czapki podgrzewane po raz pierwszy były zastosowane w himalaiźmie. Potem trafiły do szeroko pojętej turystyki i łowiectwa. Duńska firma Nordic Heat, której sklep myśliwski dolasu.pl jest dystrybutorem posiada pełną ofertę odzież grzejąca w tym również rękawice i czapki podgrzewane.

Rękawice i czapki podgrzewane na polowanie

Ciepłe i sprawne ręce to warunek konieczny oddania celnego i precyzyjnego strzału. Jak wiemy najwięcej ciepła ucieka przez głowę i tą drogą , poza nogami, człowiek najczęściej marźnie. Niezależnie czy idziemy na polowanie na lisy czy na polowanie na dziki to zimową porą musimy zadbać o komfort termiczny. Odzież myśliwska i rękawice i czapki podgrzewane na pewno nam w tym pomogą. Odzież grzejąca to również inne podgrzewane elementy garderoby. Wszystko to znajdziecie w naszym sklepie myśliwskim w Piasecznie. Obecnie w naszej ofercie znajdziemy aż trzy modele podgrzewanych rękawic. Zaczynając od cienkich modeli w których możemy bez problemu oddać strzał, bo grubsze, rękawiczki aż do modeli na zasiadkę. Te ostatnie to solidne rękawiczki na całą dłoń, czyli bez palców. Idealne na dłuższe siedzenie na zasiadce kiedy lornetujemy łowisko czekając na zwierzynę.

Odzież grzejąca w sklepie myśliwskim

Jak już pisaliśmy w ofercie sklepu dla myśliwych dolasu.pl znajdziecie szeroką gamę ubrań grzejących. Rękawice i czapki podgrzewane to tylko część oferty. Są to kamizelki grzejące, które możemy założyć na koszulę myśliwską pod polar. Kolejną pozycją będzie bielizna grzejąca. Jest to najczęściej kupowany rodzaj odzieży grzejącej. Koszulka z długim rękawem i kalesony świetnie ogrzewają całe ciało. Wszystkie główne tętnice są ogrzane co pozwala na dystrybucję ciepłej krwi po całym ciele. Kolejną pozycją związaną z butami myśliwskimi są grzejące wkładki do butów. Stojąc na zbiorówce lub siedząc na ambonie myśliwskiej nogi marzną najszybciej. Dlatego wkładka grzejąca naszą stopę jest fantastycznym rozwiązaniem. Powietrze w bucie cyrkuluje dość wolno, dlatego ciepło utrzymuje się przez dłuższy czas.

Rękawice i czapki podgrzewane w łowiectwie

Jeśli szukacie niespodzianki dla znajomego nemroda to odzież grzejąca będzie znakomitym prezent dla myśliwego. Jeśli jednak nie jesteście tego pewni to mamy dla Was jeszcze dwie propozycje. Po pierwsze możecie zajrzeć do naszego działu upominki myśliwskie. Tam znajdziecie szeroki wybór artykułów dla myśliwych w szerokim poziomie cenowym. Jest też druga opcja. Możecie kupić BON PODARUNKOWY o dowolnej wartości, który przygotujemy specjalnie dla Was. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu w Piasecznie. No i oczywiście pomyślcie o rękawice i czapki podgrzewane.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się