×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Spodnie myśliwskie z membraną

Spodnie myśliwskie to jeden z podstawowych elementów ubrania myśliwskiego. Rodzajów spodni myśliwskich jest dużo, jednak spodnie myśliwskie z membraną to najczęściej kupowany rodzaj. Pamiętajmy, że nie ma złej pogody na polowanie, tak samo musimy być przygotowani na nagłe załamanie pogody i deszcz. Dlatego nieprzemakalne spodnie myśliwskie są tak popularne. Oczywiście do tego konieczna jest membrana, aby ciało mogło oddychać i aby zapewnić nam komfort termiczny. Membrana pozwala na odprowadzenie wilgotności od ciała na zewnątrz a jednocześnie nie przepuszcza wody do środka. Niezależnie czy polujemy na zwierzynę grubą czy też wybieramy się na polowanie na lisy - nie zmokniemy.

Spodnie myśliwskie z membraną na polowanie

Obecnie spodnie myśliwskie z membraną to większość produkowanych modeli. Coraz doskonalsze modele i membrany dedykowane specjalnie do łowiectwa pozwalają na ciche poruszanie się. Odzież myśliwska rozwija się bardzo dynamicznie pod względem technicznym. Zaawansowane membrany, systemy ociepleń, wodoodporne suwaki pozwalają na polowanie w prawie każdych warunkach i łowiskach. Nieprzemakalne spodnie myśliwskie to zarówno wysokie modele tak zwane ogrodniczki ale również klasyczne spodnie myśliwskie. Również letnie spodnie myśliwskie mają czasami membranę chroniąca przed deszczem. Pamietajmy jednak że membrana mimo dużej gamy zalet ma również jedną wadę. Ubrania z membraną szeleszczą przy poruszaniu się. Dlatego powstały specjalne membrany jak Harkila HSW®.

Nieprzemakalne spodnie myśliwskie w kamuflażu

Kamuflaż w ubraniach myśliwskich jest coraz bardziej popularny. Jeszcze 10 lat temu udział ubrań myśliwskich w kamuflażu wynosił 10% całości sprzedaży. Obecnie jest to ponad połowa sprzedawanych artykułów. W ofercie sklepu myśliwskiego mamy klasyczne kamuflaże typu Mossy Oak jak również nowoczesne kamuflaże pixelowe. Te modele bardzo dobrze zlewają się z tłem. Oczywiście w naszej ofercie znajdziecie zestawy myśliwskie w kamuflażu, czyli kurtki razem ze spodniami tego samego modelu. Spodnie myśliwskie z membraną w kamuflażu to modele zimowe, z ociepleniem i modele całoroczne. W tych modelach zalecamy ubieranie się na cebulę. Zakładamy bieliznę termalną i ewentualnie inne ocieplacze w zależności od pogody.

Spodnie na polowania zbiorowe

Zwykle elementem, który ma jaskrawe barwy i jest dedykowany na zbiorówki jest kurtka myśliwska na polowania zbiorowe. W ofercie wielu producentów dostępne są również spodnie myśliwskie z membraną na zbiorówki. Mają one jaskrawe wstawki lub są wręcz całe w jaskrawym kolorze. Takie modele są oferowane zarówno przez fińskie firmy Alaska i Anar jak również przed duńską markę Harkila. Są to oczywiście nieprzemakalne spodnie myśliwskie, które przy deszczowej zbiorówce zdadzą egzamin. Wśród tych modeli znajdziecie również spodnie ze wzmocnieniami dedykowane dla podkładaczy psów i miłośników polowań na dziki. Spodnie myśliwskie z membraną to również świetny prezent dla myśliwego. Duży wybór modeli, fasonów i dostępność rozmiarów dają możliwość wyboru. Pamiętajcie, że w sklepie myśliwskim dolasu.pl możecie kupić BON PODARUNKOWY, a obdarowany wybierze prezent sam.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się