×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Spodnie myśliwskie dla Dian

Solidne wykonanie – spodnie myśliwskie dla Dian 

Spodnie na polowanie o odpowiedniej jakości wyróżniają się przede wszystkim tym, że wykonano je z trwałych materiałów. To niezwykle ważne, ponieważ ze względu na outdoorowy charakter użytkowania spodnie myśliwskie dla Dian powinny być odporne na działanie różnych czynników zewnętrznych. Tak wykonane spodnie na polowanie będą na pewno znakomitym uzupełnieniem garderoby każdej kobiety, która regularnie uczestniczy w polowaniach.

Spodnie na polowanie z membraną – wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa

Spodnie na polowanie z membraną to jeden z produktów, jakie można znaleźć w ofercie sklepu dolasu.pl. Wspomniana membrana jest zazwyczaj dwu-, dwuipół- oraz trójwarstwowa. Im więcej warstw, tym wyższy poziom bezpieczeństwa, komfortu oraz ochrony. Takie spodnie myśliwskie dla Dian wyróżniają się wodoodpornością i tym, że zapewniają właściwą cyrkulację powietrza, jednocześnie chroniąc przed ostrymi krawędziami czy przetarciem. W przypadku ubrań myśliwskich stosowane są różne odmiany membran. Najpopularniejsze z nich to m.in. Gore-Tex, HWS, ADS, Rain Stop czy APS. 

Spodnie myśliwskie dla Dian wykonane z bawełny i cordury – czym się charakteryzują?

Spodnie myśliwskie dla Dian mogą być wykonane z różnych materiałów, nie tylko tych zawierających membranę. Jest to na przykład bawełna. To tkanina znana z tego, że zapewnia bardzo dobrą cyrkulację powietrza, a także jest przyjemna w dotyku i dobrze się sprawdza w naturalnych warunkach. Aby nieco uwydatnić jej właściwości związane z wytrzymałością, łączy się ją z elastanem. Taki kompozyt materiałów znakomicie sprawdza się zarówno na polowaniu, jak i na co dzień. Oprócz tego bardzo dobrze wyglądają stosowane kolory – są to zazwyczaj odcienie zieleni,  brązu lub dedykowany łowiectwu kamuflaż

Spodnie myśliwskie dla Dian wykonuje się również z cordury. To oryginalna tkanina, która charakteryzuje się niezwykłymi parametrami wytrzymałościowe. Wyróżnia się tym, że do jej wykonania stosuje się niesamowicie mocne włókna poliamidowe, a także powłokę poliuretanową uszlachetnioną teflonem. Metoda tkania opiera się na bardzo ciasnym splocie włókien, co sprawia, że cordura znakomicie chroni skórę i niemalże wyklucza możliwość skaleczenia się poprzez rozdarcie, przetarcie lub przekłucie materiału.

Spodnie myśliwskie dla Dian – niesamowita wygoda użytkowania

Polowanie wymaga od poszczególnych elementów garderoby tego, aby znakomicie sprawowały się w trudnych warunkach. Dlatego stosuje się technologie, które dobrze sprawdzają sie w trudnych warunkach. Są to kompozyty syntetycznych i naturalnych włókien oraz specjalne powłoki. Jednak pomimo tego, że takie rozwiązania produkcyjne nie kojarzą się z tym, że zapewniają komfort, to bardzo dobrze leżą na ciele i są przyjemne w noszeniu. 

Spodnie na polowanie często są również wyposażone w dodatkowe ściągacze, na przykład przy nogawkach, i łatwą regulację średnicy pasa. Dzięki temu te elementy garderoby jeszcze lepiej dostosowują się do budowy ciała, jednocześnie nie krępując ruchów i gwarantując niesamowitą wygodę. 

Spodnie myśliwskie dla Dian w sklepie dolasu.pl 

Wszystkie egzemplarze spodni dla Dian, które są dostępne w sklepie dolasu.pl są starannie wyselekcjonowane. Wybieramy najlepsze produkty, jeżeli chodzi o jakość i standardy wykonania. Wśród producentów odzieży znajdują się takie marki, jak m.in. Härkila, Seeland, AlaskaAnar czy Fjällräven. Klientki po otrzymaniu zamówionych spodni myśliwskich dla Dian mają 21 dni na podjęcie ostatecznej decyzji, a w razie pomyłki mogą odesłać towar. Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu myśliwskiego dolasu.pl.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się