×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Cena
-
Marka

Czapka myśliwska Anar

Czapka myśliwska ANAR jest produktem, który znakomicie sprawdzi się jako element wyposażenia każdego myśliwego. Świetnie wpasuje się w cały komplet ubrań myśliwskich obejmujący na przykład wodoodporne spodnie, kurtkę i profesjonalne buty myśliwskie. Czapki dla myśliwych Anar to niezastąpiona, oddzielna część wyposażenia, odpowiedzialna za ochronę głowy przed wiatrem.  Świetnie chroni również przed zimnem oraz drobnymi elementami, jak gałęzie i liście drzew.

Czapka myśliwska Anar charakterystyka

Każda czapka myśliwska ANAR wyróżnia się znakomitą jakością wykonania. Podczas produkcji stosuje się sprawdzone materiały, świetnie zachowujące się w trudnych warunkach atmosferycznych. Czapki dla myśliwych Anar mają zastosowane tkaniny, które chronią skórę przed wiatrem, wysokimi temperaturami czy wilgocią. Jednak żeby zapewnić swoim produktom te wszystkie właściwości, niezbędne jest korzystanie z materiałów o wysokiej jakości. Jest to na przykład wełna z merynosa, bawełna czy polar.

Czapki dla myśliwych Anar merino

Wełna merynos ścinamy z runa owiec merynosów. Znamy ją także pod nazwą Merino. Bardzo dobrze pochłania wilgoć i w krótkim czasie odprowadza ją na zewnątrz. Oprócz tego nie absorbuje nieprzyjemnych zapachów i jest odporna na wysokie temperatury. Dzięki tym właściwościom  czapka myśliwska Anar merino jest często wybierana przez profesjonalnych myśliwych. Myśliwi kupują zwykle elementy garderoby wykonane właśnie z wełny Merino. Poza czapkami wełnę Merino stosuje się w produktach takich jak bielizna termiczna i polarowa.

Polar czyli materiał nie tylko dla kurtek

Polar to jeden z materiałów, które są najczęściej stosowane do produkcji profesjonalnej odzieży łowieckiej. Tkanina ta jest wykonana z PET oraz innych tworzyw sztucznych. Wyróżnia się hydrofobowością, a także znakomitą izolacją ciepła. Jedną z najbardziej cenionych właściwości polaru jest to, że jest on paroprzepuszczalny i bardzo dobrze odparowuje pot. To dlatego polary myśliwskie czyli kurtki są tak bardzo popularne wśród myśliwych. Ze względu na te wszystkie właściwości czapka myśliwska ANAR jest bardzo popularna wśród myśliwych. Czapki dla myśliwych Anar idealnie nadają się na każdy rodzaj polowania.

Jak produkujemy czapki myśliwskie?

W katalogu z czapki dla myśliwych ANAR nie brakuje także modeli wykonanych z innych materiałów. Jest to na przykład bawełna czy dzianina, które dodatkowo łączone są z surowcami syntetycznymi. Taką mieszankę stosujemy po to, żeby dodatkowo podkreślić najcenniejsze właściwości naturalnych surowców. Czapka myśliwska ANAR z takich materiałów jest wytrzymała, nie ściera się, chronią przed różnicą temperatur i wilgocią. Dzięki temu służą użytkownikowi nawet przez kilka lat.

Czapka myśliwska ANAR w sklepie dolasu.pl

Wysokiej jakości czapki dla myśliwych ANAR znajdą Państwo w naszym sklepie myśliwskim dolasu.pl. Oferujemy rozmaite nakrycia głowy fińskiego producenta w różnych wersjach kolorystycznych, rozmiarowych, a także o odmiennym fasonie. Dodatkowo otrzymują Państwo 21 dni, podczas których można zadecydować, czy zamówiony egzemplarz jest tym właściwym. W innym przypadku można dokonać jego zwrotu. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, a także zapoznania się z pozostałymi elementami odzież myśliwska od renomowanych marek takich jak duńska Harkila i fińska Alaska.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się