×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Czapka myśliwska Anar

Czapka myśliwska ANAR jest produktem, który znakomicie sprawdzi się jako element wyposażenia każdego myśliwego. Świetnie wpasuje się w cały zestaw obejmujący na przykład wodoodporne spodnie, kurtkę i profesjonalne myśliwskie buty. Będzie niezastąpiona także jako oddzielna część wyposażenia, odpowiedzialna za ochronę głowy przed wiatrem i zimnem oraz drobnymi elementami, jak gałęzie i liście drzew.

Czym charakteryzują się czapki myśliwskie ANAR?

Każda czapka myśliwska ANAR wyróżnia się znakomitą jakością wykonania. Podczas produkcji stosuje się sprawdzone materiały, świetnie zachowujące się w trudnych warunkach atmosferycznych. Stosowane tkaniny chronią skórę przed wiatrem, wysokimi temperaturami czy wilgocią. Jednak żeby zapewnić swoim produktom te wszystkie właściwości, niezbędne jest korzystanie z materiałów o wysokiej jakości. Jest to na przykład wełna z merynosa, bawełna czy polar.

Czapki myśliwskie ANAR wykonane z wełny merino – cechy szczególne

Wełna merynos ścinana jest z runa owiec merynosów. Znana jest także pod nazwą Merino. Bardzo dobrze pochłania wilgoć i w krótkim czasie odprowadza ją na zewnątrz. Oprócz tego nie absorbuje nieprzyjemnych zapachów i jest odporna na wysokie temperatury. Dzięki tym właściwościom jest często wybierana przez profesjonalnych myśliwych – kupujących zwykle elementy garderoby wykonane właśnie z wełny Merino.

Czapki myśliwskie ANAR wykonane z polaru – właściwości

Polar to jeden z materiałów, które są najczęściej stosowane do produkcji profesjonalnej odzieży łowieckiej. Tkanina ta jest wykonana z PET oraz innych tworzyw sztucznych. Wyróżnia się hydrofobowością, a także znakomitą izolacją ciepła. Jedną z najbardziej cenionych właściwości polaru jest to, że jest on paroprzepuszczalny i bardzo dobrze odparowuje pot. Ze względu na te wszystkie właściwości czapki myśliwskie ANAR są bardzo popularne wśród myśliwych.

Czapki myśliwskie ANAR wykonane z innych materiałów – z czego jeszcze produkuje się nakrycia głowy?

W katalogu z czapkami myśliwskimi ANAR nie brakuje także czapek wykonanych z innych materiałów. Jest to na przykład bawełna czy dzianina, które dodatkowo łączone są z surowcami syntetycznymi. Taka mieszanka stosowana jest po to, żeby dodatkowo podkreślić najcenniejsze właściwości naturalnych surowców. Czapki myśliwskie ANAR z takich materiałów są wytrzymałe, nie ścierają się, chronią przed różnicą temperatur i wilgocią. Dzięki temu służą użytkownikowi nawet przez kilka lat.

Czapki myśliwskie ANAR w sklepie dolasu.pl

Wysokiej jakości czapki myśliwskie ANAR znajdą Państwo w naszym sklepie dolasu.pl. Oferujemy rozmaite nakrycia głowy fińskiego producenta w różnych wersjach kolorystycznych, rozmiarowych, a także o odmiennym fasonie. Dodatkowo otrzymują Państwo 21 dni, podczas których można zadecydować, czy zamówiony egzemplarz jest tym właściwym. W innym przypadku można dokonać jego zwrotu. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, a także zapoznania się z pozostałymi elementami ubioru od renomowanych marek. 

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się