×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Zestawy myśliwskie dla Dian

Zestaw myśliwski dla Dian jest niezbędnym elementem wyposażenia każdej kobiety, która wybiera się na polowanie. Wszystkie produkty z kategorii wykonane są tak, aby zapewnić wygodę użytkowania. Zestawy myśliwskie dla Dian posiadają nowoczesne rozwiązania takie jak wodoodporne membrany, różnego rodzaju ocieplanie, czy impregnowanie materiału aby nie nasiąkał. Dzięki temu można korzystać z profesjonalnego ubrania, które znakomicie sprawdza się w każdym łowisku i sprawia, że każda Diana jest widoczna dla innych uczestników polowania.

Wysokiej jakości ubrania dla Dian

Wysoka jakość produktów dostępnych w kategorii ubrania myśliwskie dla Dian jest możliwa do osiągnięcia dzięki wieloletniemu doświadczeniu projektantów i skandynawskich firm, znajdujących się w ofercie naszego sklepu dla myśliwych. Testowana na dalekiej północy i w trudnych warunkach odzież myśliwska dla Dian, świetnie sprawdzi się również w każdym, polskim łowisku, niezależnie czy wybierzemy się na polowanie z podchodu czy na zasiadkę. 

Ubrania myśliwskie dla Dian nie szeleszczą nawet w trakcie wykonywania dynamicznych ruchów i to mimo posiadania wodoszczelnych i oddychających membran., które jak wiemy do cichych nie należą. Nowoczesny kamuflaż, niezależnie od tego czy jest to Mossy Oak, czy nowoczesny kamuflaż pixelowy, szeroko stosowany szczególnie w ubraniach myśliwskich Alaska, Harkila i Seeland, sprawia, że Diany są niewidoczne dla zwierzyny. Ubrania dedykowane na polowania zbiorowe posiadają wstawki w jaskrawych kolorach, obejmujące od 40% do nawet 80% materiału. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na polowaniu jest najważniejsze, a zwierzyna i tak tych kolorów nie widzi.. 

Jak wykonane są ubrania myśliwskie dla Dian?

Ubrania myśliwskie dla Dian są wykonane w taki sposób, aby skutecznie chroniły właścicielkę przed warunkami atmosferycznymi takimi jak deszcze, śnieg, mróz i silny wiatr. Na polowaniu pogoda może zmienić się w każdej chwili, a spędzając w zasiadce wiele godzin, musimy posiadać sprawdzone, wygodne i ciepłe ubranie myśliwskie. Jakie rozwiązania zapewniają taką specyfikę? 

Jest to na przykład trójwarstwowa membrana, często uznany Gore-Tex ale również inne marki, świetnie sprawdzających się na polowaniu membran. To właśnie dzięki membranie zestawy myśliwskie dla Dian są wodoodporne, wiatroszczelne, a jednocześnie zapewniają znakomitą cyrkulację powietrza i odprowadzanie potu.. Wyróżnia się trzy rodzaje membran – dwuwarstwową, dwuipółwarstwową oraz potrójną. Ostatnie rozwiązanie zapewnia najlepsze efekty, jeżeli chodzi nie tylko o ochronę przed wymagającymi i zmiennymi warunkami atmosferycznymi, lecz także uderzeniami mechanicznymi – w jej skład wchodzi trwała podszewka, membrana i niesamowicie wytrzymała tkanina zewnętrzna. 

Ubrania myśliwskie dla Dian w sklepie dolasu.pl

Na stronie dolasu.pl można znaleźć zestawy myśliwskie dla Dian wysokiej jakości. Działamy na rynku od ponad 10 lat, a w naszym asortymencie znajdują się produkty od renomowanych marek, takich jak na przykład: Alaska, Anar, Fjällräven, Härkila, Percussion czy Seeland. W ofercie naszego sklepu Diany znajdą ubranie myśliwskie całoroczne, zwykle z membraną, ocieplane ubranie na zimowe zasiadki, jaskrawe i bezpieczne ubrania myśliwskie na polowania zbiorowe, czy lekkie spodnie oraz kurtki myśliwskie na letnie polowanie na kozły. Każda z klientek otrzymuje 21 dni na podjęcie ostatecznej decyzji, czy ubrania dobrze leżą i pasują do budowy ciała. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą sklepu dolasu.pl.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się