×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Ładownice i pasy na amunicję

Ładownice i pasy na amunicję są niezwykle ważnym elementem wyposażenia, jeżeli chodzi o polowanie. Myślistwo powinno być prowadzone zgodnie ze wszelkimi możliwymi zasadami bezpieczeństwa. Odpowiednie przechowywanie amunicji na pewno do nich należy. Na szczęście producenci oferują swoim klientom rozmaite rozwiązania. Wybierając takie produkty, można w bezpieczny sposób polować. Nie zagrażamy sobie ani innym osobom, które przebywają w lesie i biorą udział w zbiorówkach. Niezależnie czy idziesz na polowanie na zwierzynę grubą czy polowanie na lisy.

Ładownice i pasy na amunicję śrutową

Do jednych z najczęściej wybieranych rodzajów pasa na amunicję należy odmiana, którą stosuje się do przechowywania naboi śrutowych. Stosujemy je do polowania na ptaki łowne i polowania na zające. Dobrym przykładem takiego produktu są ładownice i pasy na amunicję śrutową od marki Niggeloh. To niemiecki producent, który działa na rynku od ponad 40 lat. Produkowane przez niego wyposażenie myśliwskie nie ogranicza się wyłącznie do pasów na amunicję. Nasi klienci niezmiernie cenią te produkty i są one dość często kupowane.

Uniwersalne pasy na amunicję

Ładownice i pasy na amunicję śrutową od Niggeloh, które są dostępne w ofercie sklepu dolasu.pl mają regulację obwodu w przedziale od 83 do 135 centymetrów. Oprócz tego, że można je łatwo regulować, pasy na amunicję Niggeloh są bardzo lekkie – ważą około 135 g. Wykonaliśmy je z elastycznego, ale jednocześnie wytrzymałego materiału. Ładownice i pasy na amunicję Niggeloh mogą pomieścić do 17 naboi śrutowych kalibru: 12, 16 i 20. Ze względu na przemyślane materiały wykonania pasy na amunicję Niggeloh nie nasiąkają wodą i bardzo łatwo się je czyści. Duży komfort korzystania z pasa na amunicję jest również możliwy ze względu na dużą, poręczną klamrę. Pozwala się łatwo zapinać i odpinać pas, również w rękawiczkach.

Inne produkty z kategorii ładownice i pasy na amunicję

Obok poręcznych i znakomicie wykonanych pasów na amunicję myśliwi często decydują się również na podkładki pod łoże. Jednym z takich produktów jest podkładka pod łoże marki 2Wolf, która specjalizuje się w wytwarzaniu artykułów wykorzystywanych przez myśliwych. Podkładkę wykonaliśmy z lodenu w kolorze brązowym i dodatkowo wyposażona w ładownicę. Jej wymiary to: szerokość – 13 cm i długość – 12 cm.

Amunicja na łożu broni.

Wartym uwagi produktem jest także ładownica na łoże broni typu ekspres. Ten element wyposażenia wyprodukował znany, polski producent 2Wolfs. Pasuje do broni kombinowanej, sztucerów i broni śrutowej. Ładownice i pasy na amunicję są wykonany ze skóry i może pomieścić do 2 sztuk amunicji. Do broni mocuje się ją za pomocą rzepów. Możecie także zakupić kulkę na zamek, która jest wykonana w 100% z silikonu. Dzięki niej można łatwiej przeładowywać, a także mieć lepszy, pewniejszy chwyt zamka. Jest dostępna w pomarańczowym i czarnym kolorze.

Akcesoria do broni w sklepie dolasu.pl

Różnorodne, funkcjonalne i solidne ładownice i pasy na amunicję można kupić w naszym sklepie dolasu.pl. W asortymencie znajdują się artykuły od renomowanych producentów, takich jak na przykład 2Wolfs czy Niggeloh. Jeśli zamówiony produkt nie  spełni Waszych oczekiwań, możecie go odesłać przed upłynięciem 21 dni od otrzymania paczki.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się