×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Zimowe spodnie myśliwskie

Zimowe polowanie ma swój dodatkowy urok. Polowanie po białej stopie kiedy możemy podziwiać piękny krajobraz i obserwować zwierzynę na śniegu. Wtedy zimowe spodnie myśliwskie sprawdzają się najlepiej. Oczywiście dobrze jest pomysleć o bieliźnie termalnej i polarowej, tak aby nie zmarznąć i zapewnić ciała wymianę powietrzną. Same spodnie to często modele spodni ogrodniczki. Zapewniają ochronę nerek i zapobiegają podwiewaniu. Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą ocieplane spodnie myśliwskie.

Ocieplane spodnie myśliwskie

Szeroka ofertę zimowe spodnie myśliwskie oferuje fińska firma Alaska. Są to w większości spodnie ogrodniczki z solidnymi, zapewniającymi trzymanie szelkami. Oczywiście posiadają membranę tak więc są wodoodporne i wiatroszczelne. Możemy bez obawy stać na deszczu lub podczas opadu śniegu. Również mocny i porywisty wiatr nie stanowi problemu. Zimowe polowanie na zwierzynę drobną czy też polowanie na dziki z zasiadki będzie czystą przyjemnością. Jeśli szukamy spodni z Harkili lub Seeland to również mamy parę ciekawych pozycji do zaoferowania. Modele Visent, North, Helt czy Polar są często i chętnie kupowane przez myśliwych. Ocieplane Thinsulate® stawią czoła nawet dużym mrozom. Oczywiście pamiętajcie, że do zimowych spodni mamy również zimowe kurtki myśliwskie.

Zimowe spodnie myśliwskie

To najczęściej kupowany przez myśliwych, poza całorocznymi spodniami myśliwskimi, rodzaj spodni. W naszym klimacie sprawdzają się od listopada do lutego, często są wykorzystywane na polowaniach zbiorowych. Często jest to również prezent dla myśliwego kupowany przez znajomych albo kolegów z Koła. Jeśli nie wiecie jak dobrać rozmiar spodni, to zmierzcie w pasie oraz po wewnętrznej stronie nogawki spodnie które macie w szafie. Potem zobaczcie nasze tabele rozmiarów, dołączone do produktów. Pamiętajcie że na wymianę lub zwrot spodni macie 21 dni więc nie ma się co spieszyć. Jeśli nie wiecie co kupić na prezent możecie skorzystać z bonów podarunkowych. Wtedy obdarowany sam wybierze sobie to co potrzebuje z naszego sklepu dla myśliwych.

Jakie marki ubrań mamy w ofercie ?

Sklep myśliwski dolasu.pl współpracuje z najlepszymi producentami odzieży myśliwskiej z Europy. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem fińskiej marki Alaska oraz francuskiej Percussion i Verney Carron. W ofercie posiadamy zimowe spodnie myśliwskie duńskich producentów, czyli Harkila i Seeland. Ocieplane spodnie myśliwskie z liskiem, czyli modele FjallRaven również znajdą się w naszej ofercie. Jeśli szukacie jakiegoś konkretnego modelu a nie możecie znaleźć go na stronie dolasu.pl to prosimy o kontakt z naszym sklepem myśliwskim.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się