×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Czapka myśliwska FjallRaven

Czapka myśliwska FjallRaven to czapki dla myśliwych Fjallraven z charakterystycznym liskiem. Jest to szwedzka marka, której nazwa w tłumaczeniu na język polski oznacza – lis polarny. Stąd na froncie czapek znajdują się te zwierzęta, które nadają nakryciu głowy świetny design. Przedsiębiorstwo odzieżowe funkcjonuje na rynku od 1960 roku i cieszy się znakomitą renomą. Głownie ze względu na wysoką jakość produkowanej odzieży przeznaczonej dla myśliwych, a także osób związanych ze sportami outdoorowymi i trekkingiem.

Czapka myśliwska FjallRaven na polowanie

Czapka myśliwska Fjällräven nie tylko dobrze się prezentuje, lecz także są grupą produktów, która śmiało może być określona jako trwałe elementy garderoby myśliwskiej. Zapewnia nam to znakomita jakość materiałów oraz wysokie standardy pracy na niemal każdym etapie produkcji. Dzięki temu osoby związane z łowiectwem i szeroko pojętym lasem mogą korzystać ze sprawdzonych rozwiązań wdrażanych już od 1960 roku właśnie przez szwedzką marką. Czapki dla myśliwych FjallRaven to doskonałe uzupełnienie takich produktów jak kurtki myśliwskie czy ogólnie odzież myśliwska.

FjallRaven w sklepie myśliwskim dolasu.pl

W katalogu produktów sklepu dolasu.pl można znaleźć czapki myśliwskie Fjällräven o różnym fasonie, materiale wykonania i różnej kolorystyce. Tak duży wybór umożliwia znalezienie produktu idealnie dostosowanego do potrzeb kupującego. Oczywiście sklep myśliwski dolasu.pl oferuje szeroką gamę produktów innych producentów. Znajdziecie u nas markowe produkty takich marek jak Harkila, Seeland, Anar czy fantastyczna Alaska.

Czapki dla myśliwych FjallRaven i wysoka jakość

Jak wspomniano wcześniej, czapki myśliwskie Fjällräven dostępne w katalogu dolasu.pl wykonane są z materiałów o wysokiej jakości. Do tkanin, z których zostały wykonane, można zaliczyć sztruks, wełnę i polar.  Są to bardzo dobre jakościowo materiały, które znakomicie sprawdzają się w terenie, a ich stosowanie wpływa na długotrwałość produktów. Czym się charakteryzują poszczególne materiały? Na to pytanie odpowiemy poniżej

Czapka myśliwska FjallRaven ze sztruksu

Struktura sztruksu jest bardzo przyjemna w dotyku oraz dla skóry głowy. Oprócz walorów, które wpływają na wysoki komfort noszenia ubrań wykonanych z tego materiału, sztruks wyróżnia się także nietuzinkowym wyglądem. Charakterystyczne prążki nadają czapka myśliwska FjallRaven unikalnej prezencji. Jedną z ważniejszych zalet sztruksu jest to, że zapewnia optymalną temperaturę pod powierzchnią wykonanego z niej nakrycia.  Jest tak nawet w trakcie zimniejszych pór roku. Oczywiście jeśli pogoda jest wyjątkowo mroźna możecie skorzystać z działu odzież grzejąca. Jest to poniekąd kategoria nowości dla myśliwych 2022 w naszym sklepie.

Produkty FjallRaven z wełny

Jeżeli chodzi o kategorię czapka myśliwska FjallRaven, to materiałem, z którego się je wytwarza, jest także wełna. To włókno pochodzenia zwierzęcego jest najczęściej pozyskiwane z sierści owiec. Cechy wyróżniające ten materiał to higroskopijność, absorpcja promieniowania UV oraz wchłanianie potu. Materiał ten stosuje się na przykład podczas produkcji czapki dla myśliwych FjallRaven byron hat czy czapek z kominiarką.

Czapki myśliwskie FjallRaven z polaru

Czapki dla myśliwych FjallRaven wykonuje się także z polaru. To dzianina składająca się z włókien PET i innych syntetyków. Zapewnia znakomitą paroprzepuszczalność, dzięki czemu dobrze odprowadza pot. Oprócz tego pozytywnie wpływa na utrzymywanie odpowiedniej temperatury nawet w przypadku niskich temperatur. Dlatego tak bardzo materiał ten doceniają myśliwi i chętnie wybierają czapki wykonane z polaru.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się