×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Czapka myśliwska FjallRaven

Fjallraven to szwedzka marka, której nazwa w tłumaczeniu na język polski oznacza – lis polarny. Stąd na froncie czapek znajdują się te zwierzęta, które nadają nakryciu głowy świetny design. Przedsiębiorstwo odzieżowe funkcjonuje na rynku od 1960 roku i cieszy się znakomitą renomą ze względu na wysoką jakość produkowanej odzieży przeznaczonej dla myśliwych, a także osób związanych ze sportami outdoorowymi i trekkingiem. 

Czapki myśliwskie Fjällräven – znakomity wygląd połączony z dobrymi materiałami

Czapki myśliwskie Fjällräven nie tylko dobrze się prezentują, lecz także są grupą produktów, która śmiało może być określona jako trwałe elementy garderoby myśliwskiej. Zapewnia to znakomita jakość materiałów oraz wysokie standardy pracy na niemal każdym etapie produkcji. Dzięki temu osoby związane z łowiectwem i szeroko pojętym lasem mogą korzystać ze sprawdzonych rozwiązań wdrażanych już od 1960 roku właśnie przez szwedzką marką.

W katalogu produktów sklepu dolasu.pl można znaleźć czapki myśliwskie Fjällräven o różnym fasonie, materiale wykonania i różnej kolorystyce. Tak duży wybór umożliwia znalezienie produktu idealnie dostosowanego do potrzeb kupującego. 

Czapki myśliwskie Fjällräven – jakie materiały gwarantują ich wysoką jakość?

Jak wspomniano wcześniej, czapki myśliwskie Fjällräven dostępne w katalogu dolasu.pl wykonane są z materiałów o wysokiej jakości. Do tkanin, z których zostały wykonane, można zaliczyć sztruks, wełnę i polar, czyli bardzo znane materiały, które znakomicie sprawdzają się w terenie, a ich stosowanie wpływa na długotrwałość produktów. Czym się charakteryzują poszczególne materiały?

Czapki myśliwskie Fjällräven ze sztruksu

Struktura sztruksu jest bardzo przyjemna w dotyku oraz dla skóry głowy. Oprócz walorów, które wpływają na wysoki komfort noszenia ubrań wykonanych z tego materiału, sztruks wyróżnia się także nietuzinkowym wyglądem – charakterystyczne prążki nadają czapkom myśliwskim Fjallraven unikalnej prezencji. Jedną z ważniejszych zalet sztruksu jest to, że zapewnia optymalną temperaturę pod powierzchnią wykonanego z niej nakrycia, nawet w trakcie zimniejszych pór roku.

Czapki myśliwskie Fjällräven z wełny

Jeżeli chodzi o czapki myśliwskie Fjällräven, to materiałem, z którego się je wytwarza, jest także wełna. To włókno pochodzenia zwierzęcego jest najczęściej pozyskiwane z sierści owiec. Cechy wyróżniające ten materiał to higroskopijność, absorpcja promieniowania UV oraz wchłanianie potu. Materiał ten stosuje się na przykład podczas produkcji czapek myśliwskich Fjällräven byron hat czy czapek z kominiarką.

Czapki myśliwskie Fjällräven z polaru

Czapki myśliwskie Fjällräven wykonuje się także z polaru. To dzianina składająca się z włókien PET i innych syntetyków. Zapewnia znakomitą paroprzepuszczalność, dzięki czemu dobrze odprowadza pot. Oprócz tego pozytywnie wpływa na utrzymywanie odpowiedniej temperatury nawet w przypadku niskich temperatur. Dlatego tak bardzo materiał ten doceniają myśliwi i chętnie wybierają czapki wykonane z polaru.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się