×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Kufry i pokrowce na broń

Każda broń powinna być odpowiednio zabezpieczona, a jej transport – wygodny i bezproblemowy. Kufry i pokrowce na broń to niezwykle ważny element ekwipunku każdego myśliwego. Dlatego nie mogło zabraknąć ich w ofercie naszego sklepu myśliwskiego. Pokrowce i futerały na broń, również skórzane, praktyczne torby, a nawet walizki na broń do transportu lotniczego. Te i inne przydatne produkty znajdą Państwo w tej kategorii. Jest to również świetny prezent dla myśliwego.

Kufry i pokrowce na broń dla myśliwych

Więź, jaka łączy myśliwego z jego ukochaną bronią, zazwyczaj jest wyjątkowo silna. Aby broń myśliwska przed długie lata pozostawała w idealnym stanie technicznym i wizualnym, należy o nią dbać. Podstawa to oczywiście regularne czyszczenie i konserwacja broni. Nie mniej ważne jest to, by w odpowiedni sposób przechowywać ją i transportować. Do tego niezbędne są profesjonalne kufry i pokrowce na broń. Ich zadaniem jest z jednej strony zabezpieczenie broni przed uszkodzeniami mechanicznymi powstałymi podczas transportu, z drugiej zaś przed osadzaniem się kurzu i działaniem promieniowania UV. Te czynniki mogą powodować np. blaknięcie poszczególnych elementów broni. Pokrowce i futerały na broń bardzo dobrze nadają się również do jej przechowywania na co dzień.

Jak dbać o broń myśliwską?

W naszej ofercie znajdą Państwo kufry i pokrowce na broń myśliwską skórzane, materiałowe oraz wykonane z twardych tworzyw PCV. Są one odpowiednie dla każdego rodzaju broni (na strzelbę, dubeltówkę, sztucer etc.), w tym podwójne pokrowce. Stawiamy na produkty wysokiej jakości, dlatego pokrowce i futerały na broń, które proponujemy, są produktami najbardziej cenionych producentów. Wykonujemy je z najlepszych materiałów i najwyższą starannością. Jeśli na polowania jeżdżą Państwo autem, szczególnie polecamy podwójny pokrowiec polskiej marki 2Wolfs. Dzięki systemowi montażu do zagłówka samochodowego pokrowiec podczas podróży autem pozostaje w jednym miejscu. Gwarantuje to bezpieczny i bezproblemowy transport. Bardzo dobrym wyborem są również kufry i pokrowce na broń firm Bistana oraz Harkilla. Obie marki są szeroko reprezentowane w naszej ofercie. Polecamy!

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się