×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Bistana

Firma Bistana to kolejny, polski producent w ofercie sklepu myśliwskiego dolasu.pl Jeśli mówimy o firmie Bistana to na pierwsze miejsce wysuwają się dwie kategorie. Pierwsza z nich to wysokiej jakości śpiwory na zasiadkę, druga to torby myśliwskie . Szereg popularnych modeli większych, średnich i mniejszych toreb dla myśliwych, które służyły i służą pokoleniom polskich myśliwych. Modle takie jak torba muflon, torba nemrod czy torba leśnika są bardzo popularne, funkcjonalne i świetnie wykonane. Dla tych, którzy szukają toreb myśliwskich w kamuflażu mamy modele: torba kozica i torba ryś a także wiele innych mniejszych lub większych toreb przydatnych myśliwym. Jeśli szukacie solidnego, starannie wykonanego a jednocześnie przystępnego cenowo pokrowca na broń to modele Bistana są godne polecenia.

Bistana dla myśliwych

Jak ważne są torby dla myśliwych nie trzeba Wam mówić. Latarka myśliwska, termos, kanapki, torba foliowa i inne przydatne na polowaniu drobiazgi. Oczywiście torbę dobieramy do rodzaju polowania i specyfiki łowiska. Czasami również do pory roku. Niezależnie czy idziemy na polowanie na lisy czy na polowanie na zwierzynę grubą torba myśliwska Bistana się Wam przyda i wtedy sięgacie po firmę Bistana. Kolejna grupa produktów to pokrowce na broń. To oczywiste, że broń możemy przewozić tylko w pokrowcu i rozładowaną. Dlatego pokrowce na broń to akcesoria myśliwskie do samochodu. Jeśli zastanawiacie się nad tym jaki prezent dla myśliwego kupić to obie te pozycje będą strzałem w dziesiątkę. Bistana sprawdzi się Wam znakomicie.

Akcesoria dla myśliwych

Oczywiście Bistana to nie jedyna firma która produkuje akcesoria myśliwskie. Istnieje szeroka gama produktów, które wykorzystujemy na polowaniu. Pastorały myśliwskie czy rozkładane stołki Walkstool świetnie sprawdzą się w łowisku. Oddzielną kategorią są wszelkiego rodzaju akcesoria dla psów. Obroże, smycze i otoki znajdziecie w naszym sklepie myśliwskim. Pamiętajcie jednak, że nas sklep specjalizuje się w ubraniach myśliwskich. Sprzedajemy produkty renomowanym marek takich jak Harkila, Alaska, Seeland czy FjallRaven. Kurtki i spodnie myśliwskie oraz polary. Jeśli szukacie ubrania na dowolną porę roku i dowolny rodzaj polowania to sklep myśliwski dolasu.pl jest właściwym miejscem.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się