×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Akcesoria myśliwskie do samochodu

Samochód myśliwego to zwykle pojazd którym jeździmy w łowisko. Czasami to po prostu nasz codzienny samochód którym dojeżdżamy do domku myśliwskiego. Akcesoria myśliwskie do samochodu to również produkty luźno związane z łowiectwem i przydatne nam na codzień. Taki rzeczy możemy być bardzo dużo i postaramy się Wam pokazać jak dużo takich drobiazgów możecie wozić w samochodzie i kiedy mogą się one przydać.

Akcesoria myśliwskie do samochodu i w łowisko

Zacznijmy od kaloszy myśliwskich. Jeśli mamy miejsce w bagażniku to akurat ten produkt wozimy, szczególnie w okresach gdy jest naprawdę mokro. Głupio jest pojechać w łowisko i wracać do domu bo nie możemy dojść do ambony ze względu na rozlewiska. Takie akcesoria myśliwskie do samochodu sprawdzają się mimo, że na pierwszy rzut oka może to dziwić. Dodatkowo wożąc na stałe kalosze w samochodzie unikniemy sytuacji kiedy z kolegami wybierzemy się na kaczki lub inne ptactwo łowne i zapomnimy butów. Kolejnym podobnym produktem może być stołek myśliwski. Niby zabieramy go na zbiorówki albo jakąś zasiadkę ale czasami przydaje się także poza łowiskiem. Nie jest lekki, ma składane nóżki a niektóre wersje nawet wygodny do noszenia pokrowiec.

Pies myśliwski i akcesoria myśliwskie do samochodu

Wiadomo, że każdy myśliwy posiadający psy wozi je ze sobą na polowanie. Dbając o wygodę psa i swoją warto zainwestować w specjalna matę na siedzenie. Koledzy którzy potem usiądą na tym siedzeniu nie będą mieli ubrań w sierści a pies będzie miał swoje posłanie w naszym samochodzie. Od maty dla psów blisko do pokrowców na przednie siedzenia samochodowe. Pasują praktycznie do każdego modelu samochodu. Nie wymażemy farbą albo błotem naszego siedzenia kiedy po patroszeniu lub podchodzie chcemy ruszyć w drogę. To bardzo przydatne akcesoria myśliwskie do samochodu. Pozostając przy psach myśliwskich warto pamietać o drobiazgach takich jak składana, przenośna miska dla psa czy otok. Te rzeczy warto trzymać w samochodzie.

Nie tylko w łowisko

Kiedy przychodzi wiosna a potem lato dopadają nas komary, meszki i kleszcze. Wtedy przydają się środki ochrony przed insektami. Nasz sklep myśliwski posiada różne rodzaje takich środków. Pierwsze z nich to substancje w sprayu które rozpylamy na ubranie w przypadku większych stężeń. W przypadku mniejszej zawartości DEET na ciało. Kolejny typ akcesoria myśliwskie do samochodu to urządzenia w których podgrzewamy odpowiednia płytkę. Płytka wydziela obłok gazu który skutecznie powstrzymuje insekty od zbliżania się do nas. Thermacell bo tak nazywa się ten produkt możemy powiesić w kaburze przy pasie. Możemy również postawić go na stole czy półce na ambonie. Urządzenie jest prawie bezwonne i ciche. Wkłady są oczywiście wymienne i bez problemu można kupić je w naszym sklepie dla myśliwych. Takie urządzenie na pewno przyda się nam w samochodzie, wtedy komary nie będą nam straszne.

Termosy i latarki jako akcesoria myśliwskie do samochodu.

Termos i latarkę ma każdy myśliwy. Nie wyobrażam sobie iść w łowisko, szczególnie zimą bez herbaty. Zasiadka w nocy na dziki i ciepła, malinowa herbata to jest to co lubię. NIektórzy z nas podróżują samochodem naprawdę dużo. Mimo dostępności napoi w sklepach i na stacjach benzynowych uważam, że nie ma jak własna herbata lub kawa. Dlatego jako bardzo przydatne akcesoria myśliwskie do samochodu wybieramy również termos myśliwski. Nasz sklep oferuje różne ich pojemności a także kubki termiczne. To co każdy kierowca mieć powinien to latarka. Tak samo powinien ją mieć myśliwy. My rekomendujemy wożenie w samochodzie dobrej latarki czołowej. To najbardziej przydatny i uniwersalny rodzaj światła. Sprawdzi się zarówno przy dochodzeniu postrzałka jak i podczas wymiany opony. Możemy oświetlać sobie drogę jak również miejsce pracy. Do tego nowoczesne latarki mogą być ładowane z samochodowego USB.

Akcesoria myśliwskie do samochodu jako przydatne dodatki

Nigdy nie wiadomo co nas spotka podczas jazdy samochodem. Oczywiście telefon daje nam prawie nieograniczone możliwości poszukiwania rozrywki i zabijania czasu ale my wolimy książki. Książka myśliwska to źródło wiedzy, poszerzanie historii i odkrywanie nieznanych faktów. Zawsze warto pod ręką w schowku trzymać książkę po którą możemy sięgnąć podczas postoju. A jest z czego wybierać. Nasza bibliotek myśliwego obejmuje szereg pozycji. Akcesoria myśliwskie do samochodu w postaci książki mogą skupiać się na gotowaniu potraw myśliwskich. Poszerzają naszą wiedzę na temat historii łowiectwa. Mogą również spełniać rolę stricte edukacyjną. Prawo łowieckie, prawo dostępu do broni, elaboracja amunicji czy też kynologia łowiecka to tematy często poruszane w książkach łowieckich.

Ubrania myśliwskie co warto mieć

W samochodzie zwykle jest nam ciepło, miło i przytulanie. Gorzej kiedy wyjeżdżając z domu mamy piękna pogodę a gdy musimy z samochodu wysiąść zrobi się zimno. Jeszcze gorzej gdy pada a my mamy do przejścia kawałek. Wtedy   dobrze jest mieć pod ręką wodoodporny polar myśliwski. Narzucamy na plecy i deszcze jest na nie straszny. Taki polar oczywiście na pewno mamy w domu ale co nam z tego. Akcesoria myśliwskie do samochodu w postaci takiego polara sprawdzi się świetnie. To samo dotyczy takiego drobiazgu jak czapka myśliwska. Jak wiemy ciepło ucieka najszybciej przez głowę więc trzeba o nią dbać. Dla osób które naprawdę marzną mamy jeszcze jedno rozwiązanie. Jest nimi odzież grzejąca. Te ubrania mają włókna węglowe które zasilane power bankiem rozgrzewają się i dzięki temu jest nam ciepło. Te ubrania rozgrzeją nas na pewno.

Myśliwy i jego samochód.

Oczywiście na pewno pominęliśmy sporo rzeczy które nasi koledzy i koleżanki po strzelbie wożą w samochodach. Smaczki dla psów, miski, gaśnica przeciw szerszeniom, paczka amunicji, zapas batoników to tylko niektóre z rzeczy które spotykałem u swoich znajomych. Każdy z nas jest inny i dlatego ile charakterów tyle samochodów myśliwskich. Akcesoria myśliwskie do samochodu to również niewyczerpane możliwości upominków dla myśliwych. Jeśli nie wiemy co obdarowywany chciałby dostać to możemy pomyśleć o czymś do jego samochodu. A jeśli i tutaj czujemy pustkę w głowie to możecie zawsze do nas zadzwonić i zapytać o radę.  

Dodaj komentarz
Dodaj odpowiedź
Proszę zalogować się , aby opublikować komentarz.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się