×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Pasy do broni

Aby spełnić warunki bezpiecznego polowania broń powinna posiadać pas do jej noszenia. W trakcie polowania niezwykle istotne jest bezpieczne, komfortowe i zgodne z regulaminem polowań posługiwanie się bronią. Dla myśliwego kluczowe jest także dysponowanie wolnymi rękoma i możliwość sięgnięcia po potrzebną rzecz w jak najkrótszym czasie. Niezbędnym akcesorium będą zatem pasy do broni. Wszystkie modele dostępne w naszej ofercie wyróżniają się wytrzymałą konstrukcją oraz solidnym wykonaniem, dzięki czemu znakomicie sprawdzą się w swojej roli.

Dlaczego jeszcze warto zainwestować w pasy do broni myśliwskiej?

Dbanie o własną wygodę jest szczególnie istotne podczas długich wypraw łowieckich. Pasy do broni firm 2Wolfs, Niggeloh czy Harkila są dedykowane do różnego rodzaju polowań i różnej broni. W asortymencie dostępne są pasy dla strzelców wykonane zarówno z najwyższej jakości naturalnej skóry, jak i wersje neoprenowe. Wszystkie modele są wyjątkowo odporne na zerwanie oraz uszkodzenia, dzięki czemu znakomicie sprawdzą się podczas polowań w trudnych łowiskach.

Pasy do broni – bezpieczeństwo i wygoda

Nasze pasy okażą się świetnym wyborem, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych oraz rodzaju łowiska.  W ofercie sklepu dolasu.pl znalazły się także modele automatyczne, które zwijają się  samoczynnie, gdy tylko myśliwy zdejmie broń z ramienia. Szeroki wybór sprawia, że bez problemu znajdą Państwo pas idealnie pasujący do posiadanej broni.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się