×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Kalesony podgrzewane

Ciepłe nogi to ciepłe ciało i duch jak mawiał mój dziadek. Zapewne to prawda bo jeśli ktoś zaczyna marznąć to mówi, że marną mu nogi. Sklep myśliwski dolasu.pl  jest wyłącznym importerem ubrań grzejących Nordic Heat. Kalesony podgrzewane które Wam oferujemy pochodzą od dwóch duńskich producentów. Wspomnianej już firmy Nordic Heat oraz od producenta ubrań myśliwskich Harkila. Jeśli dopiero rozpoczynacie swoją przygodę z grzejącymi ubraniami zapoznajcie się z naszą ofertą odzież grzejąca.

Kalesony podgrzewane i co do kompletu

Kalesony podgrzewane zadbają na pewno o ciepło Twoich nóg. Jeśli marźniesz to na pewno powinieneś zadbać o swoje stopy w butach trekkingowych. Nawet dobrze dobrane i wysokiej klasy obuwie nie poprawi Twojego krążenia i odczuwania zimna. Dlatego rekomendujemy aby poza kalesony podgrzewane zaopatrzyć się również we wkładki grzejące do butów. To sprawdzone rozwiązanie zapewni Ci komfort termiczny w każdych butach. Sklep myśliwski dolasu.pl oferuje głównie odzież myśliwska. Ale wśród niej znajdziecie szeroki wybór ubrań grzejących. Będą to rękawiczki grzejące w różnych fasonach, kamizelki grzejące czy koszulki. Jeśli marźnie Wam głowa to czapka grzejąca również jest w naszej ofercie. Do długiego siedzenia na ambona myśliwska idealne będzie grzejące siedzisko. Nie tylko zapewnia miękkość siedzenia ale również komfort cieplny.

Jak działa odzież grzejąca

Odzież grzejąca wykorzystuje nowoczesne włókna węglowe, które nagrzewają się przewodząc prąd. Jest on dostarczany z powerbanka podłączanego do ubrania. Kalesony podgrzewane mają specjalna kieszeń która mieści źródło prądu. Taki rodzaj ogrzewania jest wytrzymały i trwały. Należy jednak pamiętać aby kalesony grzejące i ogólnie odzież grzejąca prać ręcznie i nie wirować. Również używanie suszarek mechanicznych nie jest rekomendowane. Model firmy Harkila posiada możliwość sterowania temperaturą za pomocą aplikacji w smartfonie. Należy sparować telefon i kręcąc palcem ustawiamy zadaną temperaturę. W ten sposób kalesony ogrzewane stały się technologicznym hitem.

Jak dobrać rozmiar?

Jeśli możemy zmierzyć kupowane ubranie to oczywiście jest to proste. Jak już pisaliśmy, pamietajmy, że odzież grzejąca musi przywierać do ciała. Gdy zakupów dokonujemy przez internet wtedy należy zmierzyć główne parametry posiadanego ubrania. W przypadku kalesony podgrzewane czy bielizny grzejącej będzie to długość nogawki i obwód pasa. Potem porównujemy to z danymi z tabeli rozmiarów. Pamiętajcie, że w tabeli podane są rozmiary ubrania a nie osoby na którą ubranie ma pasować. Jeśli, co może się zdążyć, nie ma tabeli rozmiarów przy danym produkcie to nic wielkiego. Po prostu zadzwońcie do naszego sklepu, zmierzymy Wam odzież i dobierzemy odpowiedni rozmiar.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się