×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Polary myśliwskie Percussion

Polary myśliwskie to jeden z najczęściej kupowanych asortymentów z grupy odzież myśliwska. Rodzajów polarów jest całkiem sporo. Mamy cienkie, elastyczne polary służące jako ocieplacze. Kolejną grupą są klasyczne polary pełniące taką samą rolę. Polary dwustronne i grube polary pełnią rolę typowych ocieplaczy lub kurtek polarowych. Polary myśliwskie Percussion to ciekawe modele, solidnie wykonane i chętnie kupowane przez naszych myśliwych. Jeśli przejrzymy ofertę polary dla myśliwych Percussion na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Ciepłe polary myśliwskie Percussion

Francuski producent specjalizuje się w ciepłych polarach myśliwskich. Grubość materiału 300 i więcej zapewnia wysoki komfort termiczny nawet przy bardzo niskich temperaturach. Część z modeli należących do polary dla myśliwych Percussion ma również kaptury. Dzięki temu lepiej chronią od wiatru i niesprzyjających warunków atmosferycznych. Polary myśliwskie Percussion to również świetna ochrona przed insektami.  Pamiętajmy, że przy jesiennych i wiosennych polowaniach siedząc na ambony myśliwskie polary dla myśliwych Percussion sprawdzą się znakomicie. Mogą być one rownież wykorzystywane na codzień przy pracach w łowisku i gospodarstwie.

Polary dla myśliwych Percussion

Przeglądając pełną ofertę tego francuskiego producenta znajdziemy nie tylko omawiane już ciepłe polary  dwustronne ale również polary na polowania zbiorowe czy też bluzy polarowe w kamuflażu. Co ważne polary dla myśliwych Percussion są atrakcyjne cenowo. Ich krój oraz wykonanie nie odbiegają od czołowych modeli firm skandynawskich. Nasz sklep myśliwski jest wyłącznym dystrybutorem firmy Percussion w Polsce. Do polarów możecie dokupić również kurtki i spodnie myśliwskie Percussion. Pamiętajcie, że kupując ubranie w sklepie internetowym należy sprawdzić rozmiar. Większość produktów ma tabele rozmiarów. Pamiętajcie, że głownie są to wymiary produktów. Dlatego najlepiej zmierzyć posiadane już ubranie a potem porównać to z tabelą naszego sklepu. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, proszę o kontakt z naszym sklepem.

Jak kupować w internetowym sklepie myśliwskim?

Obecnie ponad 50% naszej sprzedaży jest realizowana za pomocą naszego sklepu internetowego. Jeśli kupujemy produkty nie posiadające rozmiarów to sprawa jest prosta. Problemy mogą pojawić się przy zakupie ubrań myśliwskich lub butów dla myśliwych. Każdy producent stosuje własną rozmiarówkę i często nawet te same marki w rozmiarach różnią się. Pamietajmy też, że bielizna termalna i polarowa powinna być dość obcisła niezależnie od naszych upodobań. Kurtki czy spodnie powinniśmy dopasować w zależności od tego jaki styl lubimy. To samo dotyczy polarów. Pamietajmy tylko że jeśli mamy jakiekolwiek pytania, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się