×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Plus Size

Ubrania myśliwskie to szeroka gamą produktów przeznaczona zarówno dla nemrodów jak i polujących pań. Wsród naszych polujących kolegów mamy takich, których obwód pasa jest większy niż standardowy. Dla nich przygotowaliśmy duże rozmiary ubrań myśliwskich. Plus size to kategoria ubrań które pozwalają na swobodne poruszanie i to niezależnie od rodzaju polowania. Czy to polowanie na ptaki łowne czy też polowanie na zwierzynę grubą ubranie myśliwski musi być wygodne. Dlatego większe rozmiary ubrań są popularne i jednocześnie dostępne w naszym sklepie dla myśliwych.

Ubrania myśliwskie plus size.

Zestaw ocieplany, idealny na zimowe polowania z zasiadki to często i chętnie kupowane zimowe ubranie myśliwskie. Model Helt jest oferowany w rozmiarach do 64. Pozwala to na ubranie się myśliwych plus size bez problemów.  W takim ubraniu możemy wejść na ambonę przy polowaniu metodą szwedzką. Możemy również wygodnie czekać w zasiadce i na stołku myśliwskim. Oczywiście poza zestawem zimowym mamy również w ofercie polary myśliwskie. Flagowy polar Harkila Kamko znany prawie wszystkim myśliwym również jest dostępny w dużych rozmiarach.

Plus size fińskie ubrania Alaska

Fińskie ubrania myśliwskie Alaska tak jak wcześniej JahtiJakt są sprzedawane przez nasz sklep myśliwski. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem ubrań Alaska w Polsce. Ubrania Superior II w każdym z dostępnych kolorów i kamuflaży mają szeroki wachlarz rozmiarów. Mamy tutaj spodnie w rozmiarze do ponad 130cm w pasie i kurtki myśliwskie do ponad 146cm w klatce piersiowej. Alaska posiada szereg modeli ubrań dla myśliwych, zarówno na lato jak i całorocznych. Duża część z nich jest dostępna jako plus size. Duże rozmiary ubrań myśliwskich to ważna przewaga ubrań Alaska nad konkurencją. Do tego elastyczny pas w spodniach i możemy popuścić pas po jedzeniu. Zapinany na rzepy pas możemy dopasować do aktualnego obwodu pasa.

Kamizelki i koszulki myśliwskie

Fajna koszulka myśliwska podkreślająca naszą pasję to pozycja obowiązkowa w szafie. Niektórzy z nas lubią opięte t-shirty a niektórzy luźne. To dla nich mamy plus size koszulek dla myśliwych. Duże rozmiary ubrań myśliwskich i to porządnie wykonanych sprawią, że Twoja szafa myśliwska będzie pełna. Będzie tak niezależnie od rozmiaru jaki nosisz. Myśliwskie motyw na koszulkach na pewno się Wam spodobają. Kamizelki myśliwskie to rodzaj ubrania często noszony przez naszych myśliwych. Przy dorodnej figurze nasi myśliwy może kupić kamizelkę w której będzie się mógł zapiąć. Staramy się aby nasza kategoria duże rozmiary ubrań myśliwskich rozrastała się o nowe pozycje. Jeśli mają Państwa jakieś pytania dotyczące ubrań plus size prosimy o kontakt z naszym sklepem.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się