×

Akcesoria myśliwskie

Ta szeroka gama produktów myśliwskich jest niezbędna każdemu myśliwemu zarówno w knieii jak i do prac w łowisku. Akcesoria dla myśliwych sklepu dolasu.pl to kategoria gdzie znajdziecie Państwo produkty, które nie tylko pomagają nam polować ale również służą podnoszeniu naszej wiedzy. Dlatego posiadamy szeroką ofertę książek myśliwskich i filmów o tematyce łowieckiej. Dbamy aby nasz wizerunek myśliwego podkreślać nie tylko idąc do lasu ale również na codzień, stąd w naszej ofercie upominki myśliwskie. Sklep myśliwski dolasu.pl oferuje szeroką gamę akcesorii dla myśliwych. Stołki myśliwskie Walkstool to wygoda siedzenia w dowolnym miejscu, nie tylko na polowaniu zbiorowym, ale również podczas imprez plenerowych lub koncertów.

Pies myśliwski to szeroki dział w którym oferujemy myśliwskie smycze dla psów, gwizdki dla psów, obroże dla psów myśliwskich w tym obroże z krętlikiem, maty dla psów czy kamizelki z kevlarem dla psów. Deski pod trofea to szeroka gama pięknie wykonanych w drewnie artykułów: deska pod poroże byka, deska pod poroże kozła, deska pod oręż dzika i inne. 

Filmy myśliwskie prezentują łowiska z całego świata, możemy zobaczyć jak polują nasi koledzy po strzelbie z odległych zakątków świata. książki dla myśliwych to idealny prezent dla myśliwego, kompendium wiedzy myśliwskiej, ciekawe opowiadania myśliwskie, czy myśliwskie książki kucharskie w tym wszystkie pozycje Mistrza Grzegorz Rusak - naszego wielkiego Gawędziarza i Mistrza sztuki łowieckiej i kulinarnej. 

Wybierając się w łowisko należy oczywiście zadbać o broń. Sklep myśliwski dolasu.pl oferuje szeroką gamę pokrowców na broń i kufrów na broń, zarówno sztywnych wykonanych z tworzyw sztucznych jak również materiałowych. Pokrowiec na broń może być wykonany z odpornych na przetarcie materiałów takich jak cordura ale także z eleganckiej skóry. 

Ochrona przed insektami to dział chętnie odwiedzany przez myśliwych, szczególnie latem. W ofercie posiadamy spray na komary i meszki taki jak Mugga lub Ultrathon a także mechaniczne urządzenia przeciw komarom takie jak seria produktów Thermacell, która świetnie chroni od komarów i meszek. Posiadamy w ofercie również: odstraszacze myszy, odstraszacze much raz odstraszacze ultradźwiękowe. 

Ochrona słuchu ważna zarówno na strzelnicy jak i na polowaniu. Ochronniki słuchu Peltor to światowa czołówka w tej gamie produktów. Sklep myśliwski dolasu.pl oferuje zarówno klasyczne ochronniki Bull Eye jak również aktywne ochronniki słuchu Peltor Sport Tac. Znajdziecie u nas również klasyczne zatyczki do uszu. 

Ładownice i pasy do broni to muzyka dla uszu myśliwego. Szeroka gama pasów do broni takich jak: neoprenowy pas do broni lub skórzany pas do broni, pas do broni z szybkim wypięciem a także ładownice do amunicji śrutowej i ładownice do amunicji kulowej, pasy na amunicję idealne do polowania na zające lub polowania na pióro. Kolejna pozycja to pastorały myśliwskie. Pastorał myśliwski Primos Tripod to klasyka ale poza tym oferujemy również pastorał monopod, duopod a także plecak myśliwski z uchwytem na broń. Plecak myśliwski w kamuflażu lub plecak dla myśliwych w kolorze zielonym są dostępne w naszym sklepie. Stołki dla myśliwych idealne na polowania zbiorowe lub zasiadkę przy kukurydzy. Solidne stołki na zasiadkę Walkstool potrafią wytrzymać nawet 250kg obciążenie. Stołki na zasiadkę są składane i wyposażone w pokrowiec. 

Pozostałe akcesoria dla myśliwych to śpiwory na zasiadkę, szelki do spodni, szerokie w różnych kolorach, oferujemy szelki na żabki lub szelki na guziki. W ofercie również szelki dla myśliwych które można zahaczyć o szlufkę w spodniach. Szeroka gama toreb myśliwskich, niezbędnych do pomieszczenia różnych drobiazgów. Torba myśliwska lub plecak myśliwski pomieszczą nóż myśliwski, latarkę myśliwską, latarkę czołową dla myśliwych, jedzenie, picie, rękawiczki myśliwskie i inne drobiazgi. 

Sklep myśliwski dolasu.pl posiada również szeroką gamę wabików. Wabik na lisa, wabik na kozła, wabik na byka, kniazienie zająca oraz ine wabiki dla myśliwych. Kolejna kategorią są zegarki. Zegarek myśliwski, zegarek z ekg, zegarek podłączony do smartfona to szeroka gama produktów oferowanych w naszym sklepie. 

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się