×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Akcesoria myśliwskie

119,00 zł
Klasyczny, najbardziej znany model ochronników słuchu. Idealny na strzelnicę, nie tylko do wieloboju myśliwskiego.  Cechy charakterystyczne słuchawek: poziom tłumienia hałasu (35dB) duże, pojemne czasze tłumiące...

„Akcesoria myśliwskie” to niezwykle pojemna kategoria produktów, w której znajdą Państwo przeróżne gadżety dla myśliwych. Proponujemy m.in. pasjonujące książki myśliwskie i filmy o tematyce łowieckiej, ale też stołki myśliwskie, lornetki, termosy i wiele, wiele innych przydatnych produktów. Jeśli szukają Państwo prezentu dla myśliwego, ta kategoria to bardzo dobry trop!

Najlepsze gadżety dla myśliwych

Kategoria „Akcesoria myśliwskie” dosłownie pęka w szwach od produktów, które z pewnością przydadzą się każdemu nemrodowi. Część z nich to materiału pozwalające poszerzyć wiedzę, w szczególności książki (niektóre to prawdziwe bestsellery!), choć niejeden miłośnik polowań doceni też filmy tematyczne, który wybraliśmy i włączyliśmy do naszej bogatej oferty. Na tym oczywiście nie koniec. Dbamy o to, by polowania były bezpieczne dla zdrowia, dlatego też nie mogło zabraknąć tu ochronników słuchu, jak również okularów ochronnych. Kupią Państwo u nas ponadto apteczki. Osobną kategorię stanowią dedykowane torbyplecaki myśliwskie zaprojektowane tak, by pomieścić wszystkie akcesoria myśliwskie, jakie mogą przydać się nam w czasie łowów. Praktyczne gadżety dla myśliwych, które z pewnością sprawdzą się na polowaniu, to także paski do broni i przeróżne pokrowce. Mamy też wiele produktów idealnych na długie zasiadki, w tym śpiworytermosy i odstraszacze komarów.

Ogromny wybór dla każdego

Jakie jeszcze akcesoria myśliwskie oferujemy? Gadżety dla myśliwych z kategorii must have to pastorały, czyli monopody i tripody, jak również sprawdzone wabiki. Każdemu nemrodowi przydadzą się też waga, wieszaki na zwierzynę i skórzane pasy, umożliwiające wygodne przenoszenie zwierzyny. Posiadamy także deski pod trofea, takie jak deska pod poroże kozła, deska pod poroże byka czy deska pod oręż dzika. Nie zapominamy oczywiście o czworonogach. Dla psów myśliwskich mamy obroże, maty, kamizelki z kevlarem i wiele więcej doskonałych produktów. Nasz sklep jest kojarzony głównie z miłośnikami polowań, ale wiele z produktów, które oferujemy w kategorii „Akcesoria myśliwskie”, docenią także miłośnicy innych form outdooru, np. survivalu. Zapraszamy na zakupy! 

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się