×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Akcesoria myśliwskie

Lornetka Alpen Pro Wide 7x50 Lornetka Alpen Pro Wide 7x50
RABAT -60,00 zł
Ograniczona oferta specjalna
239,00 zł 299,00 zł
Uniwersalna lornetka, rekomendowana również do warunków słabszego oświetlenia.
119,00 zł
Klasyczny, najbardziej znany model ochronników słuchu. Idealny na strzelnicę, nie tylko do wieloboju myśliwskiego.  Cechy charakterystyczne słuchawek: poziom tłumienia hałasu (35dB) duże, pojemne czasze tłumiące...

„Akcesoria myśliwskie” to niezwykle pojemna kategoria produktów, w której znajdą Państwo przeróżne gadżety dla myśliwych. Proponujemy m.in. pasjonujące książki myśliwskie i filmy o tematyce łowieckiej, ale też stołki myśliwskie, lornetki, termosy i wiele, wiele innych przydatnych produktów. Jeśli szukają Państwo prezentu dla myśliwego, ta kategoria to bardzo dobry trop!

Najlepsze gadżety dla myśliwych

Kategoria „Akcesoria myśliwskie” dosłownie pęka w szwach od produktów, które z pewnością przydadzą się każdemu nemrodowi. Część z nich to materiału pozwalające poszerzyć wiedzę, w szczególności książki (niektóre to prawdziwe bestsellery!), choć niejeden miłośnik polowań doceni też filmy tematyczne, który wybraliśmy i włączyliśmy do naszej bogatej oferty. Na tym oczywiście nie koniec. Dbamy o to, by polowania były bezpieczne dla zdrowia, dlatego też nie mogło zabraknąć tu ochronników słuchu, jak również okularów ochronnych. Kupią Państwo u nas ponadto apteczki. Osobną kategorię stanowią dedykowane torbyplecaki myśliwskie zaprojektowane tak, by pomieścić wszystkie akcesoria myśliwskie, jakie mogą przydać się nam w czasie łowów. Praktyczne gadżety dla myśliwych, które z pewnością sprawdzą się na polowaniu, to także paski do broni i przeróżne pokrowce. Mamy też wiele produktów idealnych na długie zasiadki, w tym śpiworytermosy i odstraszacze komarów.

Ogromny wybór dla każdego

Jakie jeszcze akcesoria myśliwskie oferujemy? Gadżety dla myśliwych z kategorii must have to pastorały, czyli monopody i tripody, jak również sprawdzone wabiki. Każdemu nemrodowi przydadzą się też waga, wieszaki na zwierzynę i skórzane pasy, umożliwiające wygodne przenoszenie zwierzyny. Posiadamy także deski pod trofea, takie jak deska pod poroże kozła, deska pod poroże byka czy deska pod oręż dzika. Nie zapominamy oczywiście o czworonogach. Dla psów myśliwskich mamy obroże, maty, kamizelki z kevlarem i wiele więcej doskonałych produktów. Nasz sklep jest kojarzony głównie z miłośnikami polowań, ale wiele z produktów, które oferujemy w kategorii „Akcesoria myśliwskie”, docenią także miłośnicy innych form outdooru, np. survivalu. Zapraszamy na zakupy! 

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się