×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Plecaki

Praktycznie każdy myśliwy zabiera na polowanie torbę lub plecaki, w których przenosi najważniejsze elementy wyposażenia. Na polowanie musimy zabrać takie latarkę myśliwską, termos, czy inną odzież myśliwska. Plecak myśliwski jest niezwykle wygodny i praktyczny, a co najważniejsze, nie angażują rąk. To również cecha plecak z uchwytem na broń. Dzięki nim myśliwy może w 100% skupić się na polowaniu. Nasz sklep myśliwski dolasu.pl oferuje Państwu szeroki wybór plecaków charakteryzujących się różną konstrukcją i przede wszystkim różnym rozmiarem.

Plecaki myśliwskie na polowanie

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo kategorię plecak myśliwski. Są to wykonane z wysokogatunkowych materiałów charakteryzujących się dużą wytrzymałością modele. Proponujemy szereg różnych modeli, na zasiadką z cordury z centralnymi i bocznymi kieszeniami.  Kolejne plecaki z uchwytem na broń z dodatkową matą do siedzenia. Dużą popularnością cieszą się modele z uchwytem na broń wyposażone w regulowane pasy biodrowe i piersiowe, a także pokrowiec przeciwdeszczowy. Co ciekawe modele z uchwytem na broń umożliwiają jej wyciąganie bez konieczności zdejmowania.

Plecak myśliwski na codzień

Nasze plecaki wyróżniają się ergonomicznym kształtem, dzięki czemu idealnie dopasowują się do sylwetki. Nawet w przypadku długiego marszu zapewniają wysoki komfort użytkowania dzięki szerokim pasom nośnym, separacji i siatce na plecach.  Skutecznie odprowadza to nadmiar wilgoci, dzięki czemu ciało pozostaje suche. Wybrane modele oferują możliwość solidnego przymocowania pastorału lub statywu. Siatkowany tył dystansujący  zwiększa komfort przemieszczania się. Zapobiega również nadmiernemu poceniu.

Szeroki wybór plecaków i saszetek myśliwskich

Bez względu na to, czy szukają Państwo praktycznej saszetki, czy pełnowymiarowego plecak myśliwski, z pewnością można go znaleźć w naszym sklepie myśliwskim. Oferujemy także modele taktyczne wyposażone w szereg kieszeni i solidne zapięcia. Oferują go firmy takie jak Alaska czy znana wszystkim duńska Harkila. Dzięki nim wszystkie niezbędne akcesoria są zawsze na swoim miejscu. Oferujemy modele typu outdoor, charakteryzujące się typowymi kolorami związanymi z łowiectwem, czyli zielonym. Dostępne są także różnego rodzaju kamuflażem lub czarnymi wstawkami. Część z nich jest ozdobiona myśliwskimi grafikami. Na szczególną uwagę zasługują modele myśliwskie przeznaczone na zimowe polowania. Plecaki z uchwytem na broń tego typu są wykonane ze specjalnego materiału, który gwarantuje praktycznie bezszelestne poruszanie się oraz posiadają zimowy kamuflaż. Jest to szczególnie istotne w trakcie podchodzenia zwierzyny.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się