×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Cena
-
Marka
Rozmiar

Polary myśliwskie Seeland

Seeland jest marką siostrzaną Harkili, obie produkowane są przez duńską firmę Outfit. W szerokiej ofercie głównie odzież myśliwska mamy również polary myśliwskie Seeland. Gamą produktów obejmuje zarówno cienkie i elastyczne polary dla myśliwych Seeland jak również cieplejsze modele dedykowane na jesień i zimę. W naszym sklepie dla myśliwych oferujemy pełną rozmiarówkę oraz nowe modele z sezonów wiosennego i jesienno-zimowego. Polary myśliwskie Seeland to ubrania, które oczywiście znajdziecie na naszych półkach.

Zimowe polary myśliwskie Seeland

Tak jak większość producentów ubrań myśliwskich, również Seeland posiada ofertę typowo na zimę. Są to grubsze polary takie jak model Vantage. Materiał ma strukturę termosu i świetnie zatrzymuje powietrze, która po ogrzaniu ciepłem naszego ciała tworzy barierę dla zimna. Jaskrawy kamuflaż na jednej ze stron polara pozwala na wykorzystywanie go na polowaniach zbiorowych. Kolejna grupa polary dla myśliwych Seeland to bardziej techniczne, również grube kurtki. Mogą one służyć jako okrycie wierzchnie lub w zimne dni jako ocieplacz pod kurtkę myśliwska. Polary myśliwskie Seeland to artykuły, które świetnie sprawdzają się jako prezent dla myśliwego.

Polary dla myśliwych Seeland na wiosnę i lato.

Cienkie i elastyczne polary są coraz bardziej popularne i często kupowane. Mogą służyć jako lekki ocieplacz ale również zakładamy je pod kurtki myśliwskie.Uszy na kciuk w rękawach aby kurtka się nie ściągała, polary w formie swetrów, ściągacze w rękawach i w pasie to doskonałe udogodnienia. Sprawiają, że polary myśliwskie Seeland są wygodne i dobrze się noszą. Dzięki systemowi tabel z rozmiarami nie ma problemu z doborem odpowiedniej wielkości. Mierzymy podstawowe parametry w polarze, który już posiadamy a następnie porównujemy te rozmiary z tabelą. Jeśli mimo to odzież myśliwska zakupiona w naszym sklepie myśliwskim nie pasuje możecie ją oddać lub wymienić w ciągu 21 dni.

Nie tylko dla Nemrodów.

Polary dla myśliwych Seeland oferujemy również w wersji dla Dian. Polujące Panie znajdą skrojone dla kobiecych figur polary myśliwskie Seeland tak jak i szeroką gamę ubrania myśliwskie dla Dian. Pamiętajcie również że nawet w cieplejsze dni polar może się przydać. Przy polowaniu na kozły sprawdza się on jako ochrona przed insektami. Chroni przed komarami, muchami końskimi i gzami. A w przypadku mocniejszego wiatru mamy dobrą izolację cieplną. Ubrania myśliwskie Seeland to sprawdzone i dobre jakościowo produkty. Zyskują coraz wiekszą popularność wśród polskich myśliwych. W naszym sklepie dla myśliwych mamy dwie nowe kolekcje w roku. Pierwsza to stroje na wiosnę, idealne na polowanie na kozły. Druga gamą produktów przyjeżdża we wrześniu. Wtedy dostajemy odzież myśliwska na jesień i zimę.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się